Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd meg...

Hány éves kortól engednéd meg (/nem borulnál ki, ha megtudnád) a gyerekednek, hogy egy fiatal felnőttel párkapcsolatban vagy szexkapcsolatban legyen?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy huszonévessel.


Függ attól, hogy milyen nemű a gyereked? Függ attól, hogy azonos vagy ellenkező nemű a partner? Te milyen nemű vagy?


(Csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak, nem vagyok érintett semmilyen szempontból.)



febr. 28. 11:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
16
febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

18 vagy afölött. 18 éves kor előtt még nagyon sokat fejlődik egy gyerek személyisége, egy huszonéves túlságosan tudja manipulálni. Meg gyanakvást kelt bennem, hogy pl egy 25 éves mit akar egy 16 éves gyerektől. Miért nem 25 éveset keres? Ez nekem független a nemtől.

Ha a 25 éves gyerekem jönne össze egy 35 évessel, akkor is aggódnék, de nem borulnék ki.

febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

17-18 éves kortól kezdve már nem néznék furcsán egyikükre sem, ha mondjuk a párja 20-21 éves. Ennél fiatalabb korban szerintem(!) túl nagy még a különbség mentálisan és mindenhogy is egy kamasz és egy 20+ éves között. Ha meg már elment egyetemre, önálló a gyerekem, akkor onnantól kezdve a korkülönbség csak annyiban érdekelne, hogy nekik megfeleljen, mert már akkor azért ha nem is pontosan egy szinten vannak, de attól még sokkal közelebb, mint mikor még csak gimis volt.

Lányaim vannak, egyébként. Nem függ a dolog a partner nemétől, ugyanaz a szabály érvényes azonos és ellenkező neműekre is (ugyanúgy képen törölném azt a 30 éves nőt, aki a 15 éves lányomat környékezi meg, mint egy férfit, nem befolyásolna a dolog). Illetve nem hinném, hogy mást gondolnék, ha fiaim lennének, de hát ugye ezt már sosem tudjuk meg.

Én nő vagyok.

febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
18
febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
7%

Már az idióta kérdésedtől is kiborulok…

Felnőtt ember csinál amit akar az 18 év felett van!!!!!!!!

febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Függ a korkülönbségtől is.

14 évesen még a 20 évest is túlzásnak tartanám.

17 évesen akár egy 24 évest is reálisnak tartanék.

febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Oké, most megnyugodtam. Egy másik kérdésnél a 12 éves fiú-felnőtt nő kombót rendben levőnek gondolták többen is és ez egy kicsit kiverte nálam a biztosítékot, ez ihlette a kérdést
febr. 28. 12:16
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki a franc gondolná komolyan a 12 éves fiút felnőtt nővel? 12 éves taknyos gyerek. Ez konkrétan pedofília és bünteti a törvény.
febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
17-8. Saját magamon tapasztaltam meg, hogy ezelőtt nagyon káros tud lenni, és könnyen kihasználják a fiatalt.
febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#8 Sajnos ha a fiúkat találják be nő pedofilok, akkor sokan azt mondják, hogy milyen szerencsés a fiú. Megjegyzem, ezzel én abszolút nem értek egyet.
febr. 28. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!