Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd meg...

Hány éves kortól engednéd meg (/nem borulnál ki, ha megtudnád) a gyerekednek, hogy egy fiatal felnőttel párkapcsolatban vagy szexkapcsolatban legyen?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy huszonévessel.


Függ attól, hogy milyen nemű a gyereked? Függ attól, hogy azonos vagy ellenkező nemű a partner? Te milyen nemű vagy?


(Csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak, nem vagyok érintett semmilyen szempontból.)



febr. 28. 11:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Igen pontosan így volt, és 3 an születtünk ebből a kapcsolatból. Azt hozzá kell tennem hogy édesapám most 80 éves, de még mindig nem egy lepukkqnt vénember, szóval 43 évesen a fényképeket látva egy jóképű, jótestalkatú ember volt. A kor sem úgy látszott rajtuk. Persze látszott hogy nem egy idősek, de nem volt nagy a kontraszt.

ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jah és hozzáteszem. A kapcsolatban anyámnak volt már akkor saját lakása, és kb a dupláját kereste apámtól. Nem volt apu sem gazdag sem híres. ;) 🤣 21es vagyok
ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

14 voltam az elsőnél, aki 18 volt, vagyis már nagykorú.

10 évig voltunk együtt, van egy közös gyerekünk.


A férjem pont annyival fiatalabb nálam, mint amennyivel az exem idősebb volt 😁

ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

#23 vagyok, lemaradt:


A legnagyobb lányom (aki az extől van) most 14 éves. Nem bukik az idősebbekre, így valószínűleg ilyen nem lesz. De ha igen, mondjuk most a 18 éves beleférne.

20-at már sokallnám.

ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
16 éves kor felett belefér, de 16 alatt az azonos korú párkapcsolatot is óvatosan szemlélném, nem biztos, hogy két 14 éves elég érett egy szexuális kapcsolatra. Nagyon fel kell őket készíteni az esetleges veszélyekre.
ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Amúgy hülyeség hovy hogy engedem meg. Bezárni nem tudom, hiába tiltom, gondolom megoldja a dolgot... persze gusztustalan amikor egy 40es megkörnyékezik egy tinit, de azon kìvül hogy próbálsz hatni rá lelkileg hogy mi lenne a jó, mit tudsz tenni??
ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
#26 ezért írtam perjellel, hogy "nem borulnál ki ha megtudnád". bár így utólag ehelyett inkább azt írnám, hogy nem zavarna ha megtudnád.
ápr. 12. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!