Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednéd meg...

Hány éves kortól engednéd meg (/nem borulnál ki, ha megtudnád) a gyerekednek, hogy egy fiatal felnőttel párkapcsolatban vagy szexkapcsolatban legyen?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy huszonévessel.


Függ attól, hogy milyen nemű a gyereked? Függ attól, hogy azonos vagy ellenkező nemű a partner? Te milyen nemű vagy?


(Csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak, nem vagyok érintett semmilyen szempontból.)



febr. 28. 11:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Mindkét nemű gyerekem van, 18-tól párkapcsolattal nem lenne bajom, szexkapcsolatnak semmilyen korban nem örülnék.

36N

febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Mi 18-29 felállásban jöttünk össze a férjemmel, azt gondolom, 2-3 évvel korábban sem történt volna tragédia.
febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
78%

En a 18 ev alatgi embertel 15 eves kortol

A 18 ev felett emberrel 17-18

Azonos nemuvel is csinalhatja

márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

#5

"Felnőtt ember csinál amit akar az 18 év felett van"


Angyalom ezt te csak gondolod. Amíg egy fiatal a szüleivel lakik, addig a szülők beleszólhatnak a gyerekük életébe. A nővérem 20 éves korában sem vihetett haza egy férfit sem és nem allhatott ott a férfinél sem. Pont ezért csak 24 éves korában vesztette el a szüzességét.

márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

#14, lol, ne gondold, hogy ennek van köze a szüzesség elvesztésének időpontjához, engem sem engedtek soha ott aludni máshol, sőt, barátnőkkel sem nagyon mehettem sehova, kb ilyen hétvégi fagyizás szintű dolgokra max, meghívni is csak nyári szünetben pár órára hívhattam meg a barátnőimet néha-néha, nagyonnagyon ritkán, az, hogy fiút hazavigyek, az elképzelhetetlen lett volna, sőt, még az is, hogy egyáltalán fiúm legyen. Mégis 17 évesen vesztettem el a szüzességem, önszántamból, pedig még bőven a szüleimmel éltem. Aki akarja, az megoldja. Ha a szülők tiltják, akkor bokor alján, kocsiülés hátulján, iskolából lógva, hazudva a szülőknek, hogy mikor milyen iskolai esemény miatt kell tovább maradni, de megoldja. A te nővéred gondolom nem akarta korábban, ezzel nincs semmi baj, de ne gondold azt, hogy ez amiatt van, mert a szülők ennyire bekorlátozták.


(Bocs az offért, már válaszoltam az elején valahol)

márc. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 sipekilaci válasza:
62%
Mi mindkét gyermekünknek (most 19 L és 17 F) 16 éves korától engedtük, hogy partnerét felhozza, s akár együtt aludjanak. Nem volt belóle semmi baj.
ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
Olyan 18-19 körül. Akkor már úgy gondolom, testileg, lelkileg, értelmileg elég érett lehet arra, hogy megfelelő döntést hozzon ebben, de ez nyilván függ a gyermekem egyéni érettségi szintjétől. :)
ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ a kortól, és az akkori korkülönbségtől is. Egy 15-16éves gyerek ne akarjon pl egy 30 éves emberrel lenni, de pl már a 20 éves lányomra/fiamra nem néznék furán egy 30-35éves partnerrel.

Gyerekként úgy gondolom hogy 15-16éves kortól már lehet próbálkozni a párkapcsolattal, nincs ezzel semmi gond, aztán majd eldönti maga hogy melyik nemet, és kort szereti ő. Egyéni. Szüleim közt 21 év a korkülönbség, anyám 22 éves volt mikor összejöttek apámmal, ma is jól elvannak, semmi probléma a kapcsolatukban. Köztem és a volt férjem közt fél év volt, mégis kicsináltuk egymást a végére. Egy lányom van, 6 éves, beleszólni nem fogok neki kit szeressen, maximum tanácsot adni.

N/36

ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
28 éves koromban 15 éves lány szexelt velem és sétált az utcán. Egy tapasztalt férfit akart. Ennyit számít a kor.
ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18

"Szüleim közt 21 év a korkülönbség, anyám 22 éves volt mikor összejöttek apámmal"

43 éves volt apád és 22 éves anyád? Ennek én is örülnék. Mert 43 éves vagyok, szívesen lennék 22 éves lánnyal. De ilyen szerencsém soha nem lesz. Mert sem gazdag, sem híres nem vagyok.

ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!