Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy gyerekből lehet nevelni...

Egy gyerekből lehet nevelni egy homoszexuálist biszexuálist, vagy leszbikust!?

Figyelt kérdés
A szülői neveléshez közé lehet ehhez!?

márc. 3. 12:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nincs.

márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Ahogy heterot sem.


Ezért is van többek közt ez az oldal is tele olyan kérdésekkel, hogy a homofób szülőknek nem hetero gyerekük van, s mi legyen most...

márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De akkor ez egy hibás sérült gén vagy gének!?
márc. 3. 12:31
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak a mai magyar kormánypropaganda szerint lehetséges!

Valójában azonban nem.

márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Jézus, dehogy sérült. Csak más. Teszem azt, ha te vörös vagy, a népesség nagy része meg barna hajú, akkor te sérült vagy, hibás genetikával? Ne viccelődjünk már.
márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Még az orvosok se tudják megmondani a mai napig. Ne a gyakori népére bízz ilyen kérdést.
márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%
Unokatestvérem kétéves koráig otthonban "nevelkedett". Homoszexuális. Lehet azt mondani, hogy semmi köze hozzá, de én biztos vagyok benne. Az első három év nagyon fontos, meghatározó egy gyerek életében.
márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
7-es, nekem meg egy közeli barátnőm 3 éves koráig nevelkedett otthonban, és heteroszexuális, na? Rohadt reprezentatív a példád :D
márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a pszichotraumák egy személyiség torzulás személyiség zavarok következménye is lehet ez gyerekek
márc. 3. 12:58
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező olyan szuper lenne ha használnál írásjeleket is akkor lehet hogy értenénk amit írsz 8-as voltam
márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!