Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányodnak milyen...

Kamasz lányodnak milyen kapcsolatai vannak az osztályban? (többi lentebb)

Figyelt kérdés

Mármint a többi lánnyal. Egy barátnője van az osztályban, vagy esetleg több?


Nagy csapatban barátkoznak a lányok az osztályban, vagy több kis csoportosulás van?

Milyen a viszonyuk egymassal?


Én már tökre kivagyok a lányom dolgaitol, hol összevesznek hol kibekulnek, aztán már nem ez a barátnője hanem az... És annyira idegesít amikor ezeket meséli (negatív felhanggal).


Kilencedikesek gimiben.


Én nem emlékszem rá hogy nekem ennyi problémám lett volna az osztályban annak idején amikor én voltam 16 éves.


Nálatok hogy van ez?


márc. 19. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Attól még hogy te személyesen nem ilyen voltál (vagy csak eltorzulnak az emlékeid), nem jelenti hogy ez a gyakori. A tinilányok pontosan ilyenek, amilyennek leírtad a lányodat. Összevesznek minden apró hülyeségen, kibeszélik egymást, pletykálnak, aztán "kibékülnek".

Pár éve végeztem a gimiben 4 éven keresztül ez zajlott nálunk is. Egy ideig én is benne voltam ebben, aztán az utolsó évemre abszolút meguntam és inkább voltam egyedül. Ennek ellenére továbbra is ment mindenki közt a hátbaszúrás, kibeszélés, szeret-nem szeret.

Jó tanács, hogy kicsit értékeld át, hogy a lányod egyáltalán megoszt veled valamit is az életéből és nem zárkózik el előled. Mert aztán megy majd a sírás amikor inkább hozzád sem szól és kizár a magánéletéből.

márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászolast, megnyugodtam, hogy ez normális.


Az utolsó bekezdésed tök felesleges volt, mert nem erről van szó. Meghallgattam és meg is fogom hallgatni mindig. Közben ő nem tudja, hogy nekem 200 a vérnyomásom ilyenkor.


Az érdekelne hogy másoknal hogy van ez.

márc. 19. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A hatodikosom pont ezt műveli, amit írsz. Marha fárasztó követni. A kilencedikesem tök más személyiség. Volt egy barátnője oviban 4 évig. Egy másik 8 éven át, vele együtt is mentek technikumba. Itt beujitott egy új bff-et, de az áltsulis barátnője is benne van a szűkebb baráti körben. Semmi dráma, semmi fúrás. Ő ilyen.
márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 3-as. Én is ilyen voltam mint a te nagylanyod, gimiben meg pláne. Hatodikosoknal még értem is ezt, de 16 éveseknel nekem már fura.


Én legalábbis már elég komoly voltam, meg hát nem is voltak nagy drámák körülöttem. Ezért is született a kérdés... 🙂🙂

márc. 19. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bőven nem tizenéves édesanyaként a mai napig átélem ezt a sz@r kavarást a szomszédságban,baráti társaságokban.Ebből nem lehet oly könnyen kikerülni,de ne aggódj kérdező,ez abszolút normális,főleg a tinilányoknál.
márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon mások most a gyerekek mint amikor én voltam gimis.Borzasztó rosszindulatúak,a telefon mindegyik kezében,ha valamiért nincsenek jóban,azonnal kiközösítik egymást,videóra veszik,fotózzák a másikat.Nincs köztük minimális bizalom sem emiatt.Az én lányom 8.-os,de egy barátja sincs az osztályából.Sportol,ott vannak a barátai,suliba tanulni jár csak.Hozzáteszem, teljesen megértem,mert valóban az összes lány osztálytársa egy kis sz@rkavaró.Tanulni ,sportoni nincs eszük,csak egymást cseszegetni.Úgyhogy ott csak elvan,nem foglalkozik ezeknek a lányoknak a dolgaival.
márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megertelek 6-os,én is hiányolom a régi összetartast, ami a mi korunkban még nyomokban azért jelen volt.
márc. 20. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az osztálytársaim a barátaim is voltak.Fiúk,lányok egyaránt.Egész nap együtt bicajoztunk,a fiúk vigyáztak ránk lányokra, hétvégén mindig valakinél nyársaltunk,stb.Most ennek nyoma sincs.
márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled is. ❤️
márc. 21. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányod egyből el fogja felejteni mindezt, ha megismerkedik a kukival.
márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!