Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akkor mi is van valójában?

Akkor mi is van valójában?

Figyelt kérdés
Iskola orvosi vizsgálaton valójában va ahol tényleg levetetik a fehérneműt is? Itt annyiszor látom ezt, de a gyakorlatba nem halottam róla.
márc. 24. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

En nem tapasztaltam ilyesmit a tanulmanyaim soran, de ha esetleg ezzel probalkoznanak, nemet kell mondani es kesz.

Jogod van megtagadni, oszinten szolva ertelmet se latom, hogy minek kene neki az intim reszeket latni.

Nem kell.

márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sosem volt. Nekem az a gyanúm, hogy valaki itt direkt cukkolja ezzel az olvasóközönséget. De az is lehet, hogy bizonyos iskolákban tényleg így csinálják.
márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is jártam suliba, ismerőseim is vannak. De maximum csak annyi volt, hogy többesével akarták vizsgálni a gyerekeket. Alap hallás, látás, magasság, súly semmi olyan hogy benyult az alsóneműbe, ehez képest az itteniek több mint fele erről ír.
márc. 24. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a lányokkal levetették a melltartót középiskolában, ha jól emlékszem 9.osztályban csak. Akkor egy idős bácsi volt a doki, utána már le lett cserélve, lehet azért nem kellett utána.
márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Szimplán sok a perverz iskolaorvos. Ilyet egyáltalán nem csinál. De nálunk is a mellbimbónkon meg úgy általában a cicinken nézte meg a szívhangot a suliorvos, rendszerint azután hogy minden lánynak beszólt valami degradálót. Érdekes a meleg haziorvosunk jó helyen nézte mindig, ott, ahol tényleg jól hallatszik, nem 1 kilónyi zsírszövet alatt.


Nincs ilyen vizsgálat, hogy alsóneműbe nyúl, leveteti veled, hova tovább ha lenne sem kötelezően teheti meg, van joga a gyereknek nemet mondani.

márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a védőnő nézett bele a bugyinkba általánosban
márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Nekünk is benéztek a bugyinkba, akkor sem értettem igazán, hogy mi értelme, bekukkantott és kész…mintha annyira sok információt lehetne leszűrni ránézésre az egészségi állapotról így :D
márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Egyetlen egyszer kellett a pólót levennünk, amikor a gerincünket nézte a doktornő, hogy van-e gerincferdülésünk 🤷🏼‍♀️. Végigtapogatta egyenesen állva meg előre hajolva és vehettük vissza. Ennek már 20 éve.
márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
82%
Nekünk fiúknak nézték már a nemiszervét.
márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Amikor a gerincet nézik, igen, le kell venni a PÓLÓT, de melltartó vagy sporttop van rajtad.

A fiúknak nézik meg a heréket és ennyi.


Fehérneműt sohasem kell.

márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!