Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elhízás mit tennél?

Elhízás mit tennél?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha a lányod elhízna? Szóvá tennéd?
márc. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp sem, inkább megpróbálnám sportokba, közös mozgásba bevonni (mindenképp vagy együtt, vagy úgy, hogy élvezze az elfoglaltságot), és az otthoni étkezést egészségesre alakítani.
márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt amit az anyukám. Mindig vékony voltam, azt ehettem amit akartam, de amikor a tinikorral beindultak a hormonjaim, elkezdtem hízni. Nem bántón, nem sértegetve rámszólt még időben, hogy ez így nem lesz jó, ideje odafigyelni. Kevesebb édesség, több mozgás.. nem is jutottam el a tényleges elhízásig. A minta megvolt, ő se volt sose kövér.
márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Beszélnénk az egészséges életmódról, megkérdezném az ő véleményét. Nyilván látja magát ő is. A cél a jó szokások kialakítása, amit példamutatással lehet, és az egészséges kapcsolat a saját testével meg az étkezéssel. Esetleg különböző szűrésekre is elvinném: oka lehet a gyerekkori elhízásnak asztma vagy más kezelhető és kezelendő betegség. A különböző kúrák, pláne ha külsőleg van erőltetve, nem tartós hatásúak.
márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hat elsokorben azert nemi empatiaval allnek hozza, hogy ne ez alapján erezze a sajat erteket, hogy most epp eros alkatu... Egyebkent 18-20 eves kor alatt ga egy gyerek kover az a szulok hibaja, szoval inkabb magamban tartanek onvizsgalatot, mit basztam el, foleg ha kisgyerekkora ota ilyen, vagy azert volt elojele, nagyon válogatós, akaratos, en meg odaadom neki a talca sutemenyt, csak konfrontalodni ne kelljen.
márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Kerdes mennyi idos...


Nagyon korosztaly fuggo h mi lenne a reakciom.

0-6 eves korig mas mint pl ha mar 17-20 eves.

márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném mit is főzök, mit csomagolok neki. Mennyi nasi van itthon. Mennyi közös mozgásos programunk van, és annak alapján változtatnék.
márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Valaki nem máról holnapra hízik el, még kamaszkorában sem. Igen, mivel érdekel a gyerekem egészsége, szóvá tenném, ha azt látom, hogy egészségtelen dolgokat eszik és elhanyagolja a sportot, a testmozgást.
ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!