Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek az elhízás ellen? 23h

Mit tegyek az elhízás ellen? 23h

Figyelt kérdés

Negyedik hónapig felcsúszott 1 kg, most 5 és fél hónapos vagyok, már 8 kg plusznál tartok. Pedig ugyanúgy eszek, mint a terhesség előtt, csak több folyadékot iszom.

Emellett rendszeresen mozgom, sétálok napi 10-12 km-t, ebből 5 km gyorsgyaloglás.

Ülőmunkát végzek, de óránként szünetelek 10 percet, eközben sétálok.


A terhességem elején 60kg voltam. 170 cm vagyok.



2023. jan. 24. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Belefér. Egyébként ilyenkor már van némi víz is. Meg valószínűleg kicsit többet is eszel. Ne izgulj, a 32. héttől a hízás lassul és meg is áll.
2023. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a combomon is látszik picit a hízás. És az arcomon is. Pedig tényleg sokat mozgok 😕
2023. jan. 24. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Hát, akkor kevesebbet kell enni, nem tudok mást mondani. Rutinos tehén voltam egy időben, szépen beadtam magamnak hogy valójában nem eszem sokat, aztán párszor összeírtam hogy mit és mennyit. Volt meglepi.


Ha így érzed hogy zsír és gáz, akkor yazio vagy kalóriabazis applikációk, aztán önkontroll. Én ezt csinálom, az előző terhességem 16 kiló plusszal ért véget, de túlsúllyal kezdtem. Most normál súlyról indultam és nem szeretném ezt. Karácsony óta fél kilót híztam, négy kilónál járok (21. hét), ebből három az első trimeszteri hányingeres rágcsa. Más megoldás nincs.

2023. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Diétázz mintha cukros lennél
2023. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez van ez ilyen, el kell fogadni. Amit tudsz megteszel és kész.

Nekem pl annyi víz jött fel kitudja miért (rendesen iszok napi 3 litert kb plussz gyümölcs, leves stb) hogy szétszakadt a hasam kicsit a combom, pedig nem nőtt olyan gyorsan szimplán a vizesedés miatt.

Hiába kenem mindenféle bizbasszal..

Nem tudtam elenne tenni

Majd ha megszülök helyre jön.

31 hetes vagyok, 15 kg +

2023. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
A terhesség felétől vizesedtem rendesen. Szülésre több, mint 10 kiló víz volt rajtam. Minden lement. Még több is.
2023. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

72ről 95re "híztam" úgy hogy a nadrág méretem nem változott.

84el mentem haza a kórházból, 74 voltam 6 hét múlva.

Ne izgulj, sokminden valtozik most benned, ha nem zabálsz óriásmilkát 2t naponta, sportolsz, nem lesz gond.

Több vér, a méhed nőtt, magzatvíz, baba, víz, ezek eltűnnek szülés után.

2023. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem kéne minden szharon aggódni. Még hízott súlyod is csinos és egészséges, még ha nem is lennél terhes.
2023. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!