Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként mennyire akarnál...

Szülőként mennyire akarnál beleszólni a kamasz gyereked szerelmi ügyeibe?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, aki jól teljesít az iskolában, gimi mellett versenyszerűen sportol, 3. nyelvből készül épp nyelvvizsgára. Nincs rá panasz, a tanárai szeretik, megmérettetéseken jól teljesít.


Ha nem romlanának az eredményei, beleszólnál, hogy a szabadidejét mivel/kivel tölti?

(17 éves)


márc. 30. 19:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ő 47. 😅
márc. 31. 19:39
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.


Lepontoztak, de így legyen ötösöm a lottón! :-)))))

márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát, fura ízlésed van. Az még nekem is öreg lenne, pedig 42 vagyok.

Jó, 17 évesen nekem is 30éves pasim volt, de én még mindig a 30 éveseket szeretem, nem az aszott papikat😂

#4

márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Legjobb családokban is megesik... :D


Viccet félretéve, sosem buktam idősebb pasikra, tavaly nyáron nekem még az egyetemista is öreg volt.

márc. 31. 21:22
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy ez max. kisebbségi családokban elfogadott, amúgy kb. senki nem támogatná, hogy a kamasz gyereke egy majdnem 50 évessel legyen, akármilyen jól tanul, tehát nem tudom, milyen választ vársz erre, mikor tudod, hogy 99% mit reagálnak.
márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem kell támogatniuk, nekem elég, ha nem érzi úgy anyukám pl., hogy ebbe bele kell szólnia. Nyilván hazahozni nem akarom, ahogy családi ebédre sem fogom vinni magammal.
márc. 31. 21:40
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy iskolatársamat meggyilkolta a "pasija". Aki egyetemi tanár volt.

Nem tudtak a szülei a kapcsolatról, csak mikor előkerült a lányuk egy szemeteszsákban.

Én inkább elkezdenék egy terápiát az apakomplexussal kapcsolatban.

Nekem is az volt de nekem legalább csak 2x olyan idős volt a pasas. Így utolag eléggé sajnálom a rá pazarolt éveket.

De persze a hormonjaid az egekben, neked van a legjobb tested, ellenállhatatkan vagy, a legkülönlegesebb lány, előtted az élet..

Úgyhogy TÖKMINDEGY MIT MONDUNK ITT NEKED!

Hozzád képest mind szarjankók vagyunk!

Márcsak azért tudom, mert én is voltam 17.

Menj nyugodtan és tedd tönkre az életed a magad módján.

ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebbe a szülők pedig bele fognak szólni, és jogosan. A 17-esnek amúgy igaza van, menjél kezeltetni magad az apakomplexusod miatt, mert ez az, ne csessz màr el ezzel éveket, 30 évesen a pofádról égni fog a bőr, arról nem beszélve, hogy egy normális srác sem fog veled kezdeni, ha megtudja valahohogy, hogy ennyi idősen 50 éves pasid volt, mert ez visszataszító.
ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Sokkal többet tud nyújtani, mint egy korombeli srác (aki ugyanúgy meggyilkolhat, ez nem életkor specifikus dolog🥲).


25-28 éves koromra külföldön tervezek már élni, nem hiszem, hogy ott bárki tudni fogja, én Pesten 17-18 évesen miket csináltam.

ápr. 1. 09:48
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval sugar daddy. Itt szokott a kapcsolat a szülőkkel megszakadni. Majd lesz veled is valahogy.
ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!