Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korukig játszottak...

Hány éves korukig játszottak rendes játékkal a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt legora,babára,kirakóra,gyurmára, szerepjátékokra stb.

ápr. 17. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A kisebbik lányom 9 éves, ő még sokat játszik főleg legozik, meg van egy csomó schleich lova, istállója, azokkal. A nagyobbik 15,5 éves, néha még leül a kisebbikkel játszani, ha sokáig kérleli, amúgy olyankor tök jól eljátszanak, de magától már nem játszik.
ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
11-12 kb nálunk, a 13 éves már max. a húgával játszik ilyen játékokkal, a 11 még nagyon jól eljátszik akár magában is a kis figuráival.
ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 babyboom567 ***** válasza:
77%
47 éves vagyok,eszméletlen sok jó játék van, amit felnőttként is kihívás és jó játszani. Pl társasok,smart games játékok,lego kb minden formája(sőt a legó kb 60%-a nem gyerekeknek készül).Én pl imádok játszani a gyerekemmel.
ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 babyboom567 ***** válasza:
66%
jah, és az lemaradt, hogy mikor veszek egy új játékot,mielőtt a gyereknek odaadom kipróbálom, vagy a tesómmal kipróbáljuk.A tesóm gyereke 14, rendszeresen társasozunk, kártyázunk.
ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A társast direkt nem soroltam fel mert azzal még jómagam is játszottam tini koromban is a családdal, és a jelenben is össze szoktunk felnöttek ülni társasozni.

ápr. 17. 15:18
 6/9 babyboom567 ***** válasza:
45%
Kukkants rá az utazós smart games játékokra,én pl imádom.Nagyon jó gondolkodós játékok.
ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 12 éves korukig a lányaim
ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
11 éves korig játszott kifejezetten gyerekeknek való játékokkal, állatfigurákkal, Barbie-val, plüssökkel.
ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy függő de a 11-13 közti időszakban szokták ezt a szokásukat elhagyni
ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!