Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Válaszoltok? 3 kérdés

Válaszoltok? 3 kérdés

Figyelt kérdés

lenne párkérdésem:


1,TI MIT VISZTEK MAGATOKKAL A fürdőszobába hamentek este?



2,vacsora után mentek?


3.ti hogy tanultok és mikor?


2010. okt. 28. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

1.pizsoma

plüsspapucs

fürdőköpeny

törölköző

arcpakolásom

mp4

2.Igen én mindig vacsora után megyek amikor már mindenki fürdött és már mindenki lefeküdt aludni.Mert én vacsora előtt szaunázok vacsora után pedig fürdök.

3.Én suliból mikor hazaérek akkor tanulok kb. 2-3 órát..eddig sikeresen 4.8 átlaggal.

13,5/L

2010. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

1. mivel minden ott van, csak magamat.

2. nekünk nincs külön vacsora, akkor eszek, mikor éhes leszek, de általában fürdeni később szoktam.

3. mikor van kedvem és eszembe jut, vagy mikor rákényszerítem magam, leülök az asztalomhoz és megírom a házit.

15Ł

2010. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

pizsama


ja


elolvasom sokszor aztán vagy megjegyzem vagy nem. és attól függ mikor akarok v érek rá


17f

2010. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

1) Pizsót, papucsot, törölközőt, a többi cuccom bent van.

2) Általában nem.

3) Megfogom a könyvemet, kinyitom az aznapi anyagnál és megtanulom, suli után.

2010. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

1)

Eddig hajcsat,hajpánt, (hogy felfogjam a hajamat és ne legyen vizes)pizsama,testápoló.A törölköző és arcápolási termékeim a fürdőben vannak.De apám kioktatott a héten,hogy gondoljak másra is,mert más is menne zuhanyozni,meg korán kelnek stb stb. és hogy a szobámba kenjem be magam.Egyébként fél 10 körül szoktam zuhanyozni,tehát jóval vacsora után és 20-25 percet szoktam bent lenni (ami szerintem nem sok,tekintve,hogy ennyi idő alatt lezuhanyozok,megtörölközök,bekenekedek,felveszem a pizsomát,lemosom a sminket,áttörlöm az arcomat tonikkal,fogat mosok és megfésülöm a hajam).Úgyhogy most már csak csatot és hajpántot viszek.Lezuhanyozok,megtörölközök,felveszem a köntösömet,megtisztítom az arcom (sminklemosó,tonik),fogat mosok és megfésülöm a hajam.

Mellesleg így viszont tovább zuhanyozok,mert imádom a meleg vizet és így is kb. 20 percig vagyok bent:D


2)Nem,jóval vacsora után zuhanyozok.


3)Általában hazajövök suliból (ez teljesen változó,12-16:30 között bármikor) megebédelek.Ha időben érek haza (3-ig) akkor pihenek egy max. 1 órát.Ilyenkor zenét hallgatok,tv-t nézek vagy alszok.Utána leülök tanulni.

Először megírom a házit,majd megtanulom az anyagot tantárgyanként (tehát pl. megírom a német házit,majd megtanulom a szavakat és jön a következő tantárgy).

Félhangosan szoktam tanulni,vagyis hát olvasom az anyagot.Elolvasom 4-5x max. majd felmondom magamnak.Az osztályfőnükünk is mondta többször is,hogy sokkal többet érünk azzal,ha fel is mondjuk magunkat az anyagot.1 perc alatt fel lehet mondani az anyagot és utána vissza lehet nézni,hogy jól mondtad-e.Ez kb olyan mintha felelnél.


15/L

2010. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%

1., Csatot és hajgumit, hogy ne legyen vizes a hajam. A többi (fültisztító pálca, testápoló, hintőpor, törülköző) már eredetileg a fürdőszobában van.


2., Ez változó - a tananyagtól függ - van, amikor utána, de sűrűbben előtte.


3., Hazamegyek az iskolából, általában 12:30 és 14:30 között. Fél-, vagy egy órát pihenek (számítógépezés, pihenés, olvasás), majd utána általában 4 óra körül nekiállok. Ha sok a tanulnivaló, akkor 8 óránál előbb nem tanulok meg. Ellenkező esetben 6-7 órára megtanulok.

Szeretek csöndben tanulni, félhangosan olvasni.

Nekem ennyi idő kell, hogy 7. osztályban tartsam a 4.8-as átlagot.

2010. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

1. törülközőt, mivel mindig benthagyom a szobámban előző este :D meg hajgumit, ha előtte nem kötöm össze a hajam, meg esetleg szennyest

2. nem, nem nagyon van vacsora, akkor eszik mindenki amikor éhes. de általában az esti sorozataim után megyek

3. ez változó. legfőképpen este 5-6 körül kezdek el tanulni, de van mikor este 11ig is tanulok

2010. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

1. pizsamát és hajgumit, hajcsatot, a többi ott van

2. igen, vacsora után

3. változó. Van hogy négykor elkezdem, de van hogy csak vacsora után, attól függ mennyi a lecke, és mennyi dolgozat lesz másnap. Általában elolvasom többször, vagy felmondom magamnak hangosan.

2010. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

1.) Nagyjából semmit. A törölközőm már ott van. A pizsamát és az alsóneműt ( :D) a szobámban veszem fel. Maximum egy hajcsat de hajgumival is könnyen felfogom.


2.) Nem, általában 21:00-kor szoktam zuhanyozni amikor szünet van a Barátok Közt-ben. Ha fürödni és/vagy relaxálni akarok akkor 8-kor már megyek és 9-ig pihizek a kádban :D


3.) Fél 4-re otthon vagyok. 6-7 között szoktam tanulni. Először megírom az írásbelit aztán minden anyagot elolvasok 4-5-ször ezután félhangosan felmondom.Így a legkönyebb tanulni. De pl. ha életrajzot kell tanulni akkor csak reggel a buszon átolvasom, nem is kell tanulnom, órán megjegyzem.

Remélem segítettem! szia! 13/L

2010. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. Hajgumi, hajcsat, alsónemű, pizsama

2. Nem. Bár nincs is vacsora. Mindenki össze-vissza eszik, amikor akar. 23 körül zuhanyzom. :D

3. Hát...attól függ...ha sok a lecke, akkor délután 3-4 körül kezdek el tanulni, de általában 6körül :D De ha van rsg [19-20:30 között] akkor csak miután hazaértem [21:00]

Lehet, hogy így nem a legjobb, de eddig még mindig 5,00 volt az átlagom..:)


13,5/L

2010. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!