Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 kérdés! Válaszoltok?

2 kérdés! Válaszoltok?

Figyelt kérdés

1. LG KP 502 telefonom akkuja gyorsan lemerül. Igaz, hogy sokat hallgattam rajta zenét, de már leálltam vele, viszont így is sokkal többször kell tölteni.Mi lehet vele/Mit lehet vele csinálni?

2. Samsung G-TS5230 telefonon gyorshívó listát hogy kell beállítani? Használati utasításban nincs benne.

Ha vmelyikre tudtok, légyszi válaszoljatok, fontos lenne.Köszi.


2010. dec. 31. 18:27
 1/4 perettyó ***** válasza:

sokerült a 2 legrosszab ma a piacon kapható telót meg venned.

1.Akumlátor:Ezzel sokat nem lehet kezdeni szerintem vegyél egy újjat

2.Beállítások->Hívás->gyorstárcsázó->rányomsz arra a számra amit akarsz ->beadja anévjegyeket kiválasztod és kész(elvileg így kell lennie)

2010. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Kivéve abban, hogy inkább vegyél egy jobb telefont. Egy akkumulátor eléggé drága.
2010. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 perettyó ***** válasza:
nem irtam hogy vegyen újjat max az aksira
2010. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan töltsd a telefont!Nekem egy éjszaka alatt lemerült régebben a telefonom,pedig senki hozzá nem nyúlt!!

Kipróbáltam mi lenne ha sokáig töltené a telefont??Nagy baj csak nem lehet belőle..:)

Már meleg volt a telefon(az egész!!) megijedtem de már teljesen fel volt töltve!:)

Nem húztam ki csak egy bő 3 óra múlva!

Azóta(majdnem 2 éve) nincs semmi baja,a zenét órákig hallgatom és nem merül le csak 3 nap múlva!!

2napig tutira bírja,ár én ezt egy Samsunggal csináltam!!

2011. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!