Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos kerdes, valaszoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kerdes, valaszoltok? (bov. Lent)

Figyelt kérdés
Hat arrol van szo,hogy nagyoka fuleim,es olyan kuglik,meg hegyes is,es az orrom is egy kicst kiallo,es gorbe.Ezen a ket dolgon kivul,szerintem nagyon sexy vagyok,vagyis ezt mondjak,meg jarok atletikazni,es a korulottem levok,mindig csak dicserenk,de engem megis elbizonytalanit a dolog,annyira ,hogy nem merek egy lanyak se a szemebe nezni,es ongyilkos is akartam lenni(sajnos,de azert ezen mar tulleptem).Szoval ez a ket dolog visszataszito??
2010. júl. 26. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy emiatt visszataszító! Aki szeret, az úgyis elfogad majd olyannak, amilyen vagy, sőt, lehet hogy pont imádni fogja az édes manófüleket :) Egyébként pedig a testi adottságok mellett legalább olyan fontos, hogy elfogadd magad, elhidd magadról hogy jól nézel ki, és ha ez megvan az már fél siker.
2010. júl. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugottan nézz bele a szemükbe nem lesz bajuk:).Sztem nem visszataszító bár én fiú vagyok én fiút nem elemzek ki h néz ki de sztem nem gázos.Simán lehet nekedis barátnőd csak bátornak kell lenni:)
2010. júl. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!