Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves vagyok (pár hét és...

13 éves vagyok (pár hét és 14) 167 cm és 49 kg! :O Igen sajnos ez a szörnyű igazság, de ezért is kérek 1 kis segítséget! Szerintetek mit kéne ennem, sportolnom, hogy legalább 55 kg legyek? :D

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre nem vagyok anorexiás vagy ilyesmi.Csak egyszerűen bármit eszek semmi nem látszik meg . És engem ez szörnyen zavar hiszen a korosztályom nagy része átlag testalkatú (vagy esetleg túlsúlyos), és úgy néznek rám mintha vmi ijesztő dolgot látnának, és nagyon sokan kibeszélnek a hátam mögött hogy milyen "deszka" vagyok :(
2010. okt. 29. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz a súlyod. Én 14 évesen 55 kg voltam, viszont 176cm. Éppen növésben voltam. Szerintem te is így vagy. 15 évesen már volt cicim és jó alakom is. Ne akarj elhízni. Ez így normális. Örülj, hogy nem kell fogyókúráznod.

A többiek meg irigykednek szerintem.:)


Egy azóta már sokat fogyókúrázó lány

2010. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj a súlyoddal, ha ilyen az alakod alapból. Én is kb 16-17 éves koromig 47-49kg voltam és mellé 168cm. Most már 21éves vagyok és 55kg és megálltam ennél a súlynál:D szerintem te is majd, ahogy fejlődsz úgy fogsz hízni is.
2010. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyél jó tartalmas, kalóriadús ételeket! Semmit ne vonj meg magadtól, amit szeretsz!
2010. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kissé vékony vagy akárcsak én... 183-4 cm és kb 58kg. Jobb napokon néha 60. De az csak 1x volt asszem :D


Nekem se ártana hízni de akármit eszek sosem tudok hízni. -.- Bár engem annyira nem zavar h ennyire vékony vagyok.


17f

2010. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Segíteni sokat nem tudok, csak annyit, hogy még bőven változni fog a tested, fiatal vagy.

Nem vagy egyedül, én is ettől szenvedek, csak én 161 cm és 46 kg vagyok, de már 26 éves, így nem sok esélyem van nőni. Van egy 1,5 éves fiam is, akit folyton az öcsémnek néznek. Néha kiborító, ahogy méregetnek, de ez van, kezdem megszokni.

Ja és mindent eszek, ha kell, akkor éjjel csokis palacsintát, semmit nem vonok meg magamtól, ezt örököltem, ez van.

2010. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én 13/L

és 156 cm 55 kg én fogyni szeretnék de nem bírom megállni,h ne egyek még unalmamba is eszek :(

szerintem este vacsorázz be mert ha estel eszel azt már nem tudod leégetni

2010. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

Na ne már:D? Te vékony:))?

Én 163 cm vagyok és 48 kg:D Nálunk ez számit normálisnak:D A többség max.el 55 ig van,de ők magasabbak:DÉs ők is azért nyomnak többet:D

13/L

2010. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

szia.

énis 13 éves vagyok (nemsokára 14):D én 45 kg vagyok és nem vagyok anorexiás én leadni szeretnék olyan 40 kg-ra mert nemrégen szettem fel ezt az 5-öt.:D mostanság nem a túlsúlyos lányok és a kövérek a divatok hanem a szép csinosak:D én itthon szoktam keresgetni nekem alak formáló gyakorlatokat videókat és az nekem segített :D sokan irigyli az alakomat szóval ne akarj többet :P

szia pusz

2010. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Örülj neki!

Én már vén vagyok, 31 éves, de 20 éves koromig 48 kiló voltam a 165 centimhez. Hát mit mondjak, most 66 kilósan visszasírom azokat az időket. Na jó ez nem teljesen igaz, de olyan 55 kilóvak kiegyeznék.

Akik kibeszélnek azok meg csak irigyek, ne foglalkozz velük.

2010. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, bár én is mindig utáltam, hogy sovány vagyok...

Csak vigasztalásként: 50kg voltam az esküvőmön (31 évesen, 165cm). Két gyereket szültem, és örülnék ha most a közelében lennék...

2010. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!