Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez miért van így? Nem igazság.

Ez miért van így? Nem igazság.

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy bárkiről nézek képeket - főleg a barátnőimről - mindegyik olyan szép, szép a mosolya, az arca, mindene, mégcsak nincs is beállítva a kép. Élőben is szépek... Viszont rólam mindig olyan szörnyű fotók készülnek... Ha magamat fotózom, be tudom álíltani magam úgy, hogy aránylag elviselhető legyen, de így is szörnyen ronda vagyok a képeken, barátnőimnek meg olyan jó képei vannak... Ez miért van így?
2011. jan. 22. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert vannak fotogén és kevésbé fotogén emberek. Attól, hogy egy képen valaki jól mutat, nem biztos hogy élőben is szép.
2011. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet, és megmondjuk, hogy miért vagy olyan SZÖRNYEN RONDA!! (biztos egyáltalán nem vagy ronda, csak azt hiszed, tesóm is ilyen..:(:))
2011. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Azt írtam, hogy ők élőben is nagyon szépek, ha fotózzák őke,t elég egy mosoly és kész a tökéletes kép, én viszont wááá.. :(
2011. jan. 22. 11:47
 4/16 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, nem kell hogy kinevessenek idegenek is... Meg a kérdés nem az volt, hogy ronda vagyok-e, hanem hogy az miért van, hogy egyeseknek olyan könnyű tökéletes fotót csinálni magukról, vagy akár ha más fotózza, nekem viszont nem megy és szörnyű vagyok...
2011. jan. 22. 11:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos Te is nagyon szép vagy, csak lebecsülöd magad. :)
2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy könnyű írni hogy nem láttál... Addig jó. Neked.
2011. jan. 22. 12:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Biztosan szép vagy! :)

Ahogy előttem írták, csak lebecsülöd magad. Egy kis önbizalom! :D

14/F

2011. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A 12:00-es vagyok. Ha nem hiszed el, hogy lehetsz szép, akkor tegyél fel ide képet és majd eldöntjük.
2011. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet, ez a fotogénes dolog sokat számít. Én például nem vagyok fotogén, nehéz rólam normális képet készíteni, bár lehet én is lebecsülöm magam.
2011. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok fotogén, ezt tudom is magamról, viszont élőben szép vagyok, úgyhogy nem izgat a dolog :).

Főleg, hogy nézem néha mások képeit, akik pl. modellkednek és hasonlók, hát, képről mindenki el lenne ájulva tőlük, hogy "milyen jó nők", de ugye én meg tudom hogy néznek ki élőben, hááát...inkább vagyok szép élőben és fotón kevésbé előnyös, mint fordítva.

Szerintem nálad ugyanez a helyzet, ne aggódj :).

L/23

2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!