Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves kamaszfiúnak karácsony...

15 éves kamaszfiúnak karácsonyi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PC-játék

Ruha

Gördeszka

Egy jó film

stb..

2010. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mobiltelefonhoz vagy számítógéphez valami kiegészítő, pl. telefonhoz bővítőkártya, számítógéphez valami új játék, mikrofon, hangszóró...

Óvatosan írom, mert 15 éves fiúknál nem túl jellemző, de ha szeret olvasni akkor könyv... ha nem szeret olvasni, akkor is lehet neki könyvet venni pl. a kedvenc zenekaráról, autó/motormárkájáról, fociról...

Ha sportol akkor azzal kapcsolatban valami mez, kiegészítő, kedvenc csapata emblémájával ellátott cucc...

Kedvenc együttesétől CD...

Ha vagány, bulizós srác akkor valami partinapszemüveg, egy-két ezerért lehet kapni.

Ha tudjuk milyen méretű ruhákat hord, akkor egy póló, valami vicces mintával/felirattal...

2010. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziget hetijegy :D
2010. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, volt köztük hasznos. MEgpróbálok még puhatolózni.
2010. okt. 29. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves fiúnak szerintem is mindig jó ötlet a számítógépjáték. Azok a 15 évesek akiket én ismerek, egész nap a gép előtt ülnek és ilyen lövöldözős, kocsis, stb. játékokkal játszanak. Vagy mondjuk kormány vagy joystick is jó azokhoz a játékokhoz. Pendrive-nak is biztos örülne. A könyv szerintem sem valami jó ötlet...
2010. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elefántos tanga :D
2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ledes övcsat?Nagyon menő most a fiatalok körében.

Én nemrég vettem szülinapra és az ajándékozott lett onnantól az isten király. :)

Ráadásul jó áron vettem,ha gondolod adok elérhetőséget a lányhoz akinél tudsz venni.

sunnyhoney@freemail.hu

Teló számot sajnos nem tudok,mert nem mentettem el.

2010. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!