Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a férjem este...

Normális, hogy a férjem este 9 orakor a barátjával tölti az időt, amikor van egy babánk?

Figyelt kérdés
fél 5 kor jött át ( 2-3 naponta ez van), és még mindig itt van a barátja, a kisgyerekünk már alszik a szobánkban az ágyában, én már pizsamában fekszem az ágyban, és bejönnek a szobába beszélgetni. ebből nem esik le nekik, hogy fekszünk le. megkértem a férjemet, hogy ilyenkor küldje haza, az volt erre a válasz, hogy de ő (férjem) még nem álmos mi nyugodtan feküdjünk le, majd ellesznek ők pár rát a nappaliban. ez normális(2-3 naponta)?
2012. dec. 30. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Baba előtt is így volt?
2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem normális. És pláne egy "vadidegen" ne menjen már be a hálószobába, pláne mikor már fekszetek!
2012. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, előtte is. multkor mondtam, hogy majd én elküldöm, aztán a párom jol besértődött. ja és mielőtt jön ez a barát, férjem mindig kijelenti, hogy most csak 2 orát marad... és ez lesz belöle mindig.
2012. dec. 30. 21:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha régebben is ez volt ne csodálkozz.. próbálj meg beszélni vele, ha nem változik egyszerüen mondd meg a barátjának hogy mostmár menjen haza mert este van és pihennétek.
2012. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szoltam a barátjának, hogy itt éjszakázik-e, mert ha nem, akkor lassan mennie kéne a férjemnek meg szoltam, hogy neki meg pár nap után fürdenie kéne. a barátja azt mondta: jol van, akkor ágyazzál meg... ez volt öt perce, és most a férjem hazavitte :D ugy látszik ez kellett?!
2012. dec. 30. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Hazavitte a férjed-reméljük nem ott folytatják a dumapartit?
2012. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pár nap után fürdenie kéne???????????????
2012. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem, hazajött. igen, mert tegnap azért nem fürdött, mert nem volt melegvíz este, és ő már nem vár másfél orát, ilyenkor meg az szokott lenni, hogy itt van a barátja, utána már megint nincs melegvíz, mert elfelejti bedugni magának és ő már nem vár másfél orát inkább alszik.
2012. dec. 30. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
ha ez rendszeres, akkor engem is zavarna.
2012. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gáz, ne haragudj :(

Szerintem ezt nagyon gyorsan meg kellene beszélnetek, de nem akkor, amikor ott van a pótkerék, hanem napközben kijelölni a szabályokat! Én ezt nem hagynám, hogy így menjen!

Mondjuk nem tudom, mennyi idős a gyerkőc, de én megmondanám neki, hogy lehet, hogy ez így ment, amíg ketten voltatok, de nem csak neked kellene, hogy változzon a világ azzal, hogy gyerek van, neki is át kellene gondolnia, mi a normális, hogy lesz jó apa és nem utolsó sorban férj!!! A magánéleteteket igen szűk határok közé szorítja, ha amikor végre kettesben lehetnétek 2-3 naponta ott lóg valaki!!!! Jézus...

Nálunk heti max 1x van ilyen, hogy barát jön, de nekünk közös barát, tehát akkor lefektetem a manót, és én is leülök hozzájuk beszélgetni, szóval az teljesen már. Én van hogy hetekig ilyen sincs... Akkor már inkább elengedném, hogy sörözzenek egyet hetente 1x, de legalább engem hagyjon pihenni...

2012. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!