Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon kellemetlen. Vajon mi...

Nagyon kellemetlen. Vajon mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Idén egy hatosztályos gimnáziumban kezdtem, így most hetedikes vagyok..Az iskola nagyon erős, és tudom hogy nagyok az elvárások, így mindig nagyon izgulok felelések, vagy dolgozatok előtt, de annyira, hogy idegességemben eszméletlenül izzadok. Elképesztően kínos, hogy szaga is van, és foltot is hagy. Dezodort nem használhatok, mert a bőröm annyira érzékeny, hogy még a bőrbarát izzadásgátlókat sem bírja. (Különben sem használnának, mert tényleg az ideg miatt izzadok ennyire.) A kérdés, hogy mi lenne erre a megoldás? Vagy nem tudok mit tenni? Sajnos a stressz nem csak ezzel jár, még a gyomrom is el kezd fájni. (Most kérlek titeket, ne ítéljetek el, mert tényleg nem tehetek róla, és nem egy kövér lány vagyok, egészséges vagyok, nincs semmi bajom, leszámítva ezt.) 13/L [És a rossz indulatú hozzászólásokat kérlek mellőzétek.]
2010. okt. 29. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van egy szer patikàban lehet kapni hnap leirom a nevét csak màr àgyban vok azzal bekened magad 2x 3x és utàna nem fogsz izzadni és ez teljesen bőrbaràt mert csak nővényekből van!!! Nem ismerel olyat akinek nem hasznàlt volna;)
2010. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előző vok solutio antisudorica nagyon jo ha nem hasznàl akkor meg bőrgyògyàsz
2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm :))
2010. nov. 4. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!