Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet benne igazság?

Lehet benne igazság?

Figyelt kérdés
Imádok énekelni :) Legjobb barátnőmmel szoktam énekelni délutánonként. Egyszer nagypapám meghallott minket és nagyon tetszett neki és a szomszéd néni is átszólt hogy jók voltunk. Ezek mind nagyon jól esnek. Barátnőm szépen énekel és szokta mondani hogy én is. De én úgy hallom hogy gyengébb vagyok. De mostanában mindenki dicséri a hangomat. Az énektanárom engem szólóztat, a másik szomszéd is folyton dicsér és a fölöttünk lakó nagynénim is leszólt nekem hogy énekeljek tovább mert már kikapcsolta a rádiót, nehogy most hagyjam abba. Viszont nem merek egyedül énekelni és a mély hangokkal gondjaim vannak. Lehet hogy tényleg tudok egy picit énekelni?
2010. okt. 30. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:)

Aranyos vagy.

Nézd! Ha dicsérnek, és énektanárhoz jársz, aki még külön szólóztat is, akkor nyilván tudsz énekelni.

Ha nem tudnál, vagy nem érné meg foglalkozni a hangoddal, akkor a tanár sem vállalt volna. Most már csak további képzésre és helyes önértékelésre van szükséged. Fogadd el, hogy TUDSZ énekelni, és hogy valószínűleg egész jól. Ne a barátnődhöz hasonlítgasd magad, hanem magadhoz. Honnan indultál, hol tartasz. Hangképzésben, levegővételi technikában, stb. Az eredményeid eltölthetnek büszkeséggel, és erőt adhatnak ahhoz is, hogy bátran vállald a tudásod egyedül is.

Persze nem feltétlenül a megasztárt kell kitűznöd célul, vagy világsikereket, de ha már a környezetben élőknek örömet tudsz szerezni a daloddal, nyert ügyed van. Nagyon csodálatos dolog sztem örömet szerezni másoknak pláne ha számodra ez egyáltalán nem megerőltető.

2010. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
szerntem ő a suls énektanárra gondolt, de nem biztos :
2010. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
*sulis :D
2010. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, a sulis énektanárra gondoltam :)
2010. okt. 30. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:

:)

Ja az más. Neki kötelező szólóztatni, ha feletet. :DD


De ettől függetlenül: ő is kapott zenei képzést, meg tudja ítélni. Ha szeretnél kezdeni vmit ezzel a tehetségeddel, akkor kérdezz rá tőle, hogy szte érdemes-e. Ha csak a magad örömére énekelgetsz, akkor meg tök mindegy ki mit mond. Ha téged és a családod, meg a szomszédasszonyt boldoggá teszed vele, akkor akár lehet fals is a hangod, nincs jelentősége. :)

2010. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A mi sulinkban nem osztályozzák az éneket, mindenki egyszerre énekel inkább örömzenélés az a háromnegyed óra. De van hogy egy dalnak én éneklem az összes versszakát a többiek meg a refrént és akkor olyan jó.. :)
2010. okt. 30. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
off:langvirag hany eves vagy??mar tobb kerdesnel olvastam a valaszaid es mintha nem is kamasz lennel
2010. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A mi sulinkban nem osztályozzák az éneket, mindenki egyszerre énekel inkább örömzenélés az a háromnegyed óra. De van hogy egy dalnak én éneklem az összes versszakát a többiek meg a refrént és akkor olyan jó.. :)"


Az új énektanár minket sem osztályoz,csak öröm éneklés xd

2010. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:) mert nem is vagyok kamasz. Jó volt az az időszak is, de örülök, hogy rég túl vagyok rajta.

Egyébként ezt pozitív vagy negatív értelemben írtad? :)

2010. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!