Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak a barátnőmnek?

Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy kollégista barátnőm, és ha megvan neki, nem visz át magával az iskolába.mindíg a koliba hagyja.

és oda napközben szigorúan tilos bemenni.

mindíg tőlem kér betétet, és ha nem adok neki kiveszi a táskámból. és ha mondom neki, azért se hoz.

és azért lányok, igaz milyen drága manapság egy csomag egészségügyi betét? és ő még meg se adja...


2010. okt. 31. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

próbálj meg beszélni vele...

addig is rakd máshova, hogy ne találja meg.:)

és igen eléggé húzós ára van..

2010. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak egy cibzárja van a táskámnak.de azért köszi :)
2010. okt. 31. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye váéasz, tudom, de csapj rá a kezére ha ki akarja venni. Én sosem enegdném, hogy bárki a táskámba nyúlkáljon engedély nélkül.
2010. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én először is megkérném a lányt,hogy ne nyúlkáljon a táskámban.Senkinem nincs joga hozzá!

Nekem van egy osztályársam.Vicces,humoros,mindenkinek beszólogatós,laza srác,néha kicsit bunkó,de ilyen szempontból nagyon rendes.A múltkor kért tőlem inni és mondtam neki,hogy nyugodtan vegye ki a táskámból.Azt mondta,hogy nem akar más táskájába nyúlkálni és odahozta hozzám a táskám és én vettem ki.


Na szóval.Először is megmondanám neki mekkora bunkóság más táskájába nyúlkálni.

Utána pedig megkérdezném,hogy miért nem hord magával betétet?

2010. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szívesen elteszed neki a betétjét a táskádba ha az a baja hogy cikinek érzi a dolgot.Adjon betétet és elteszed neki.Ezt bármikor kiveheti.Ha ez a módszer nem jó neki akkor vedd el te is az övét,vagy jegyezd meg hangosan a többi lány/barátnő elött hogy ne a tiedet lopkodja.Ez tutira bejön ha már a szép szó nem elég neki.Nem lehet hogy azért csinálja mert a tied esetleg jobb minőség mint amit ő kap vagy tud megvenni?
2010. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy csomag betétet és tampont.El van intézve..
2010. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor szokott megjönni nektek? Mert ha nem, nem kéne magaddal hordanod a betéteket. Mondd, hogy nem szeretnéd, ha a táskádba nyúlna, ha ez nem jön be, akkor szólj tanárnak, az majd elintézi. (Már ha középiskola.)
2010. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!