Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha bármit megváltoztathatnátok...

Ha bármit megváltoztathatnátok a világon mik lennének azok?

Figyelt kérdés

Főleg kamaszok véleményére lennék kíváncsi azért írtam ide a kérdést. Normális válaszokat várok nem olyanokat hogy pl: Kiirtanám az összes romát!

Köszönöm!


2010. nov. 1. 10:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kicsit hülye kérdés, de gondolkozzatok el rajta.
2010. nov. 1. 10:16
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem kamasz vagyok, de én a betegségeket tüntetném el, és nem halna meg egy gyerek sem a szülei előtt.
2010. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem engednék szabadutat az erőszaknak= visszaállítanám a szemet szemért,fogat fogért rendszert.Kicsit nyugodtabb világ lenne.
2010. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki egyenlően lenne jó mindenben..
2010. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem irom , hogy kiirtanám az összes romát ! (ismerek pár rendeset azért , konkrétan 5-6ot .)

Először is felnyitnám a világ szemét a sok hazugságról , csalásokról , és ahogy az előttem válaszóló is irta : szemet szemért ... A mai kapitalista rendszer helyett Nemzetiszocializmus lenne , és az emberiség lerontóit /drogosok , pedofilok stb. / eltűntetnénk a Föld szinéről !

2010. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Csak testileg/lelkileg normális emberek élnének. Aki szerelmes lesz valakibe, abba a szerelme is beleszeretne és összejönnének, ha nem foglalt. Hmm, érdekes kérdés. Hirtelen ennyi :)

12,5/L

2010. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A flegma,bunkó,köTSög,balf.asz,agyhalott,egoista,önimádó,HÜLYE

emerektől szabadítanám meg a világot!!!

:)

2010. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"én a betegségeket tüntetném el, és nem halna meg egy gyerek sem a szülei előtt."

100%-ban egyet értünk:)

Én is ugyan ezt változtatnám meg.

2010. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Lehet h most gyereknek fogok tünni de én az emberiséget zárnám ki a világból. Sztem mennyire könnyebb lenne a Földnek, az állatoknak, a természetnek ha nem léteznének emberek.


Bár, ha már vagyunk akkor biztos van célunk is...


És muszáj lenne léteznünk:

Akkor jó lenne, ha nem lennének betegségek és az emberek megbecsülnék, tisztelnék egymást. Hanem lennének szegények és gazdagok, mindenki egyenlő lenne. Nem lenne rasszizmus, nem lennének hazugságok,ha szó nélkül eltudnánk viselni a halált és a születést, nem lenne sírás csak a kezdetnél. Mindenki boldog lenne, vidám és optimista. Ha a művészeteknek és a tanulásnak élnénk.


Persze mindennek van egy hátulütője...

Ez csak az én Álomvilágom. :)


16/L

2010. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En is egyetertek a 16:20-as valaszoloval

Mar sokszor elgondoltam, hogy mennyivel jobb lenne EMBEREK NELKUL a vilag. Persze nem ugy, h en megmaradnek :DPufogo autok nelkul amik naponta tobbezer embert es allatot utnek el. Pszihopatak nelkul,akik embereket olnek meg, kisgyermekeket kinoznak, csak mert szuletesuk utan kisse megkattant valami az agyukban. Nem is beszelve a korrupciorol, ugyebar -.-Az alnok...(itt jon a sipszo)... politikusokrol, a nagy gazdagokrol, akik azt se tudjak, h mit kezdjenek a penzzel, hat bergyilkost fogadnak, hogy a feleseget, aki rajtakapta 3 prostival, nyirja ki, mert mostanaban hisztis. Es egyes emberek, akik abban lelik elvezetuket, hogy terrorban tartjak a nepet, lopnak, olnek, hazudnak, a gyerekeket utik az iskolaban stb. Es ott a masik reteg, akik azt sem tudjak, hogy letezik szamitogep, akik ketkezi munkabol elnek, akik artatlanok az elovilag kiirtasaban, akik megfernek a termeszet mellet. Es akkor megkerdezzuk:

Nem lenne-e nelkulunk sokkal szebb a vilag?

(elnezest az ekezetekert) 15/lany

2010. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!