Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok babámnak citromfű...

Adhatok babámnak citromfű teát? Hátha nyugodtabbak lennének az éjszakáink. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 xStefix ***** válasza:

Mennyi idős?

És azt kéne még tudni, hogy miért ébred éjjel.

2011. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Jön a foga, de már jó ideje több,mint két hete nagyon rosszul alszik.De nem hinném,hogy a fogzás miatt ébredne ennyiszer. Már nagyon fáradt vagyok, ugyanakkor tanácstalan is:(:(

2011. aug. 18. 15:19
 4/10 A kérdező kommentje:
jaj, lemaradt 9 hónapos múlt
2011. aug. 18. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2011. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem is adhatod a 9 hónapos babának. De mint mindent, ezt sem szabad túlzásba vinni!

2011. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1,5 - 2 deci mehet neki. És erősebb teát (orbáncfű, macskagyökér) ne adj, de a citromfű a legenyhébb.
2011. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xStefix ***** válasza:

Óhát, drága, van aki hónapokon át kínlódik, mire kijön az első fogacska.... A fogzás elég fránya dolog és simán okozhat ilyesmit! Szerintem ez az 1. számú gyanúsított.

De próbáld meg a teát, hátha. Ha lehet, ne zöld vagy feketeteához társítva, hanem simán magában, mert az előbbiek élénkítenek.

2011. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajj csak a rendes dobozos citromfű teát nehogy oda ad a picinek.Én megpróbáltam nyugtatásra magamnak s még rosszabul lettem tőle.Szinte feltúrbozott!

A Hipp citromfű teát viszont nyugodtan!

2011. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HIPP citromfűt én is adtam, már 6 hósan .nem minden nap, és általában 2-3 dl megivott egy nap, másnap Milupa csecsemptea, aztán megint ez. Nálunk nem issza meg a vizet, és ezeket igen, de elvileg 100 ml hez kell kb 1 evőkanál én 2 dl hez szoktam.
2011. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!