Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiúknak és a lányoknak...

A fiúknak és a lányoknak melyik suliban kötelező a tornadressz tesiórára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a kérdést most nem nagyon értem!

Nálunk a fiúknak Nem kell dressz.( fehér póló, rövid gatya)

a lányoknak igen( rá fehér póló, rövid gatya)

Ha így értetted akkor válaszoltam.Ha nem, akkor bocsi, de nem tok válaszolni!Szijja!

2010. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

szió!

a barátom elmondása szerint a sulijában kötelező volt a fiúknak is, ő a Berzsenyibe járt Sopronba de általában nekünk lányoknak kötelező.

2010. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Pesten a Leövey gimiben kötelező, más suliban nem tudom.
2010. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Már megint te vagy ? ...
2010. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk elsőben volt kötelező,de már akkor is mindig otthon hagytam xDD
2010. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk általános iskola alsó tagozatában kellett - lehetőleg kék - tornadressz a lányoknak.A fiúknak kék rövidnadrág és fehér póló/trikó.

Felsőbe a lányoknak is fehér póló és kék rövidnadrág kellett volna.

De a tesitanárunk az elsó órán mondta,hogy havonta 1-2x elfogadja,ha hosszú melegítő nadrágva vagyunk (amikor menstruálunk és azért 1-2 alkalom,mert heti 3 tesink volt,így beleeshetett akár mind a 3 óra is).

Akkor volt olyan korszakunk,hogy az lett a vége,hogy az összes lány minden tesi órán hosszú nadrágban volt!Én néha tavasszal rövidnadrágba voltam,hogy ne süljek meg!


Középiskolban pedig egyen pólónk van (az iskola címerének a színével és rajta van az iskola címere) és kék nadrág kell.Elvileg rövid,de én hosszúba szoktam lenni.

2010. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk nem kötelező :)

Alsóban fehér póló+piros rövidnadrág kellett, most, felsőben a tanár csak annyit vár el, hogy ne farmerben meg nemtommilyen csicsás felsőben legyünk :D


13,5/L

2010. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekünk sem kötelező de azért ajánlott! xD köcce
2010. nov. 11. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk alsóban kellett kék tornadressz, felsőben rövid nadrág és ehér póló, gimiben meg lehetünk melegítőben és színes pólóban.
2010. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk is alsóban kellett lehetőleg kék tornadressz lányoknak, felsőben sulis póló,és valamilyen tesizésre alkalmas gatya.(nem is ugyanaz a suli, de fölsőben ott se kell, a másik meg nyolcosztályos)

OFF:A menstruáció hogy függ össze a rövidgatyával?

13/L

2010. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!