Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Velem van a baj? Szerintem én...

Velem van a baj? Szerintem én nemtehetek róla!

Figyelt kérdés

14/L vagyok és félek a horror filmektől.

Egyszer néztem bele a "Viasztestek"-be de még a bemutatóját is alig birtam végignézni pedig abban nemvolt semmi gyilkolászás. Utálok egyedül sötétben hazamenni, és egyedül se merek itthon lenni.

Ha valamit látok a TV-ben úgymond "bebeszélem" magamnak ,hogy ez igazából is megtörténhet és elképzelem hogy valóban megtörténik velem.

Anya már tudja , hogy nemmerek sötétben egyedül sétálni.

Mesélte, hogy kiskoromban is mindig becsuktam a szemem ha valami verekedés volt a TV-ben.

Kilehet valahogy ebből úgymond "gyógyulni" ?

Szerintem időmultán magától nemoldódna meg :s


2010. nov. 2. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen sem néznék horror filmet. Ne aggódj, semmi baj nincs Veled!
2010. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Engem anya kiskoromban rászoktatott úgymond az ilyenekre. Mert túl nyávogós voltam, egy kis verekedéstől is megijedtem. És anya elkezdett velem horrorokat nézni. Egy-két év után (aszt hiszem) megszoktam. Most már horror fanatikus lettem és teljesen talpra esett, bátor lány. Nem tudom, hogy ez segít-e valamit.
2010. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ne beszéld be magadnak :) bár ez biztos nehéz. Ha mégis "bebeszéled" magadnak akk nyugodj meg és gondolkodj ésszerűen. Pl sötétben úgy sem fognak zombik meg ilyen sz*rok előbújni. =) Ezzel nyugtasd meg magad.
2010. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. válaszadó

azért egy oldal extrem.puruttya.hu/ gyenge idegzetüek ne lessék meg :D

____________________________________________


kérdezőnek:


gyenge horrorfilmekkel kezd majd kicsit erösebbel


vígjátékos kicsit horror : Horror akadva 1.

2010. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Énis csak,,mint ahogy az elöttem lévő extrem.puruttyát tudom ajánlani :)
2010. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából ilyen vagyok, csak én szeretem a horrort és kiakadok attól, ha valaki azt mondja: "pfujj, a verekedés olyan undi...", mert én imádom. x) De pl. nem merek benyúlni a szobámban a villanykapcsolóért, mert sötét van bent. A legfelső szintünknek legalul is van kapcsolója, és jöttem fel a szobámba, bátyám lekapcsolta a villanyt és felsikítottam..Persze tudom, hogy semmi baj nem lehet, de valamiért mégis félek.
2010. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is félek a horrorfilmektől. Egyik délután (télen) filmezős délutánt tartottunk egyik barátnőmnél. Ők fent laknak majdnem az erdőben és nekem onnan még le kellett volna sétálnom egyedül a sötétben a buszmegállóba... Lesétáltam kézenfogva a fiúkkal akik még ott voltak, velük kellett buszoznom. Kiderült, hogy én féltem legkevésbé :D Szerintem gondolj másra ha félsz, mondjuk a fiúra, aki tetszik, nekem ez mindig segít ;)
2010. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia ez normàlis de ha ràszoknàl a horrornézésre akkor nem lennél ilyen félős am neked vèletlenül nem U.K. a monogrammod és nem dombòvàri vagy? Sz.G. 15/F
2010. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem U.K vagyok bocsi :s és nem is dombóvári :)
2010. nov. 4. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig teljesejn olyan vagyXD am régen én is ijen voltam de ràszoktam a horror filmekre hiddel segìt most az a kedvenc filmjeim! Am előző vok
2010. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!