Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért engedi meg egy kamasz...

Miért engedi meg egy kamasz srác h kisminkelje a nővére?

Figyelt kérdés
egyre jobban tartunk a metroszexualitás felé? :DD egy nomrális fiú nem engedné h ..kisminkeljék, de a mostani tinik között több olyan fiú van, aki azt hiszi evvel lesz menő a csajok körében. xD
2010. nov. 2. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Neked ez mért fáj? Az sminkeli magát aki akarja :D
2010. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de egy fiú? pff
2010. nov. 2. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszólásként mondom...de te hülyevagy
2010. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is annak idején kisminkeltem az öcsémet és ettől semmi baja nem lett. Neki is tetszett és csak poén az egész.

Vedd poénnak!

2010. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi erővel kedves kérdező egy lány meg ne hordjon nadrágot -.-" és ne legyen rövidebb haja 30centinél...

Ha egy fiú sminkelni szeretne mért ne tehetné meg?

2010. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem valami jó ha egy fiú sminkeli magát!

DE!A barátnőmmel mi is festettük már ki az öcsémet xD

Szörnyen vicces volt és ahogy tükörbe nézett visított egyet és mosta le azonnal :P

Szóval ez csak amolyan hülyeség szórakozás!Ez olyan hogy mi a barátnőmmel van hogy bohócnak,meg direkt iszonyú csúnyán fessük ki a másikat.

És hogy mért engedjük mi is egymásnak és a fiúk is nekünk?Mert a szórakozás az élet része és ez nagyon vicces tud lenni=D:P

2010. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Én sohasem festettem ki a bátyámat, ő kezte el magát sminkelni és ő kérte hogy segítsek neki hogyan kell sminkelni. Kedves kérdező, nem biztos hogy minden pasi írtózik a sminktől:! Ujabban egyre több srác sminkel. pl. Barch Bence is! :3
2010. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó ha Brasch Bencére gondolsz...elmondom,hogy ő mindig is ilyen khm...szóval ilyen volt.

Amúgy szerintem is undorító ha egy pasi sminkel.Most milyen már...együtt alszunk,felkelek,kisminkelem magam,ő meg elkéri az alapozóm vagy mi?Áh.

2010. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem undorító,persze én sem rajongok érte,de úgy gondolom hogy mindenki saját maga dönti el,és ezt el kell fogadni,nem lesz jobb ha körbe röhögöd.
2010. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha csak egy alkalomra, szerintem az nem baj, én is csináltam egyszer a barátommal poénból xD Ha rendszeresen az már más kérdés, nekem nagyon nem jönnek be, de mindenki azt csinál amit akar.
2010. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!