Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan rossz dolog az,...

Miért olyan rossz dolog az, hogy 11 évesen AC/DC-t hallgatok?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már abból, hogy mindenki piszkál, mert nem SP-t, Justin Biebert, vagy ilyesmiket hallgatok, hanem zenét. Sokan kérdezik, hogy mi a kedvenc együttesem, és ha azt felelem, hogy az AC/DC, akkor teljesen kiakadnak mert hogy egy 11 éves kislánynak az nem való..De mi közük ahhoz, hohy én mit hallgatok?
2010. nov. 3. 11:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
aranyos :) semmi gond nincs ezzel, jó az AC/DC, csak kicsit unalmas néha a dob
2010. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én majdnem 1 év alatt nem tudtam megunni, még úgyse, hogy szinte csak AC/DC-t hallgatok.
2010. nov. 3. 11:14
 3/29 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond ezzel, én is rockon nőttem fel:)

Azt hallgasd, ami tetszik.

Ostobaság, ha másra akarnának "nevelni", neked ez tetszik és kész.

Én sem eszem meg azt, amit nem szeretek, hiába mondják:)

2010. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Neked sokkal igényesebb az ízlésed, mert nem hódolsz be ezeknek a divatzenéknek. Bon Scott is legenda lett, Brian Johnson is méltó arra, hogy a nyomdokaiba léphessen. Ellenben ez az SP... Bieber... ezek hulladékok, a 21. század hulladékai, még sok más hozzá hasonló is. Sajnos elmúltak már azok az idők, amikor az embereknek volt fülük... de hát ez van... Lényeg, hogy jó úton jársz zenei téren.
2010. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Jaja, és ami a furcsa, hogy nem is a családom csodálkozik és próbál másra nevelni, hanem más felnőttek, ismerőseim. A poén az egészben az, hogy anya is szereti az AC/DC-t és üvöltetjük a kocsiban ha megyünk vhova. :D


Köszönöm utolsó, igazán kedves volt. x) Nem is értem, hogy hogy lehet akkora "sztár" SP, Justinka, Miley Cyrus, Kesha és még sorolhatnám..

2010. nov. 3. 11:37
 6/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs ezzel semmi baj! Azoknak a felfogásával van baj, akik ezért cikiznek, vagy megszólnak Téged!!!!
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
AMIT ŐK HALLGATNAK AZ DIVAT AMIT TE HALLGATSZ AZ ZENE Michael Jackson-ért is sok lecseszés ér de nem érdekelnek mert majd rájönnek,hogy miylen szart hallgatnak.(Justin Biber meg Michael Jacksontól lop egy csomó mozdulatot):D
2010. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
nyugi nálam ugyan ez van, én beerseewalk-ot... 14/l
2010. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Vilcsianyuja ***** válasza:
az egy dolog, hogy én 11 évesen inkább még csak Halász Jutkát hallgattam :), de semmi baj sincs azzal, ha neked tetszik az AC/DC. jó pörgős kis zene. 31/N
2010. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!