Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kimutatjátok, hogy mit éreztek?

Kimutatjátok, hogy mit éreztek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha boldogok, szomorúak, dühösek vagytok.

És általában milyen a kedvetek?

Kort és nemet is kérek.:)


2010. nov. 4. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. És ez hatalmas problémám. Mindig mosolygok és nevetek bármi történik velem. Nem akarom hogy a barátaim észrevegyék hogy valami bajom van. Nem szeretem amikor mindenki egész nap nyaggat hogy miért vagy szomorú stb. Úgyhogy állandóan mosolygok. :] Csak a legjobb barátnőm tudja hogy mikor mit érzek mert neki mindent elmondok.

14/L

2010. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindig, bár nem tudom mennyire számítok kamasznak a 19 évemmel de talán még nem csúsztam ki belőle teljesen. Ha ideges vagyok török zúzok.
2010. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

ha boldog vagyok egyértelműen kimutatom, ha szomorú vagyok, akkor azt nem tudom el titkolni, nem megy olyankor a mosolygás és a nevetés. Ha nagyon dühös vagyok valakire azt anyunak szoktam el panaszolni, de akkor ugatok, kb 10percig!:D aztán nem szólok semmit, csak magamban puffogok és idővel lenyugszom!


22L

2010. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is mindig mosolygok,mert nem akarom,hogy egésznap mindenki velem foglalkozzon,hogy mi bajom.1-2 barátnőm tudja,hogy mikor van gáz,de a többieknek nem kürtölöm szét.Persze van amikor nagyon nem bírom eltitkolni akkor nem mosolygok,csupán kedvtelen vagyok.

13/L

2010. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

18:57 vagyok


elfojtani se jó ám, mert utána jönnek az ilyen-olyan lelki problémák. ha szomorú vagyok nyilván a legjobb barátnőmnek is elmondom, de csakis neki a barátok közül. De leges legelőször arány anyu, ő mindig meg nyugtat!:)

2010. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
illetve: irány
2010. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hát nemtom én mindig vigyorgok vagy pedig ha fáradt vagyok akkor ilyen semmitmondó ábárzatot vágok :D már megszoktam.. nem szoktak feldühíteni, aki mégis túllépné a határt azt pofánvágom és máris nyugodt vagyok :D szomorú meg nagyon ritkán vagyok..

szal én elvagyok magammal :D


14f

2010. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem. Ha jó a kedvem kimutatom, mosolygok meg ilyenek. Ha rossz a kedvem, szomorú vagyok, vagy mérges próbálok, nem emberek közt lenni, mindig magamba fojtom minden bánatom. Ha ilyenkor mégis emberek közt kell lennem, próbálok mosolyogni úgy ahogy máskor. Nem túl könnyű észrevenni, ha rossz passzban vagyok, mert egyébként is mindig csendes, visszahúzódó vagyok.

Hogy általában milyen a kedvem? Nappal jó, este rossz. Pont azért amit az előbb írtam. Mindent magamba fojtok, este egyedül vagyok, és ilyenkor csapódik le minden.

15/l

U.I.: Egyébként meg is lett az eredménye ennek, mivel mostanában pánikrohamaim voltak.

2010. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én sosem vagyok dühös meg szomorú, mindig vidám vagyok! :) 13/F

Az élet szép. :D

2010. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyébként sosincs rossz napom. Ez van! :):):):):)

Előző 13/F

2010. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!