Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kell vinnem a fellépésre...

Mit kell vinnem a fellépésre (ottalvós)? (Sürgös)

Figyelt kérdés

Holnap korán reggel indulunk fellépésre, bentlakásban leszünk.Szeretném ha leírnátok ti mit vinnétek,hátha adtok +hasznos tanácsot, illetve dolgot,amire nem is gondoltam,de szükséges lenne.

Az a kérdésem ki mit vinne ha kellene menjen a helyemben?

Lány vagyok.


2010. nov. 12. 13:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérek kommenteket,mert kell hamarosan csomagoljak!
2010. nov. 12. 13:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Tisztálkodó szerek, tisztasági betét, tampon vagy betét-ha várható a mensid. Törölköző, ruhák. Fájdalom csillapító.
2010. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezekre en is gondoltak, meg valami? Főként 13-15 évesek válaszát várom, mit vinnétek..?
2010. nov. 12. 14:52
 4/11 anonim ***** válasza:

ruha, alsónemű, köntös, tusfürdő, fogkefe/fogkrém, dezodor, parfüm, sminkes cuccok, papucs, csipsz/csoki, mp4, telefon + töltő, napló + cerka, pénz, tancucc ha írnék valamiből hétfőn, táska, kispárnám + brumi maci :), ücsi, törülköző, hajcsat/hajgumi, zsepi és egy illatos gyertya (ez engem mindig megnyugtat) meg persze a fellépő cucc,

14/L

2010. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És olyasmit hallottunk nincs minden szobában fűrdő. 1 emeleten 1. Na a lányok közül max. 1-2 vállalja be az egymás előtt fürdést:D Hogy lehet megoldani, ha függöny van,akkor be tudnak nyitni meg ilyenek, és az öltözködést,hogy oldhatjuk meg?
2010. nov. 12. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha abba a fürdőbe csak lányok lesznek, akkor mi a gond? Minden lánynak puncija van.
2010. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen az tényleg izééé. :S Én se szivesen zuhiztam mások előtt..Vigyél Fertőtlenítőt, (tudod van olyan amelyiket a kézre kell kenni..) és ami a legfontosabb, és nálam létfontosságó, a popsitörlő!!!! ez nem vicc :D ha piszkos volt a kezem, vagy a zuhanyzás utáni mászkálástól a lábam, akkor csak előkellett kapnom.. :D 5nap alatt, egy egész csomag elfogyott :S :D 13/L
2010. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem nagyon voltál még ilyenen (:

De ne izgulj, szerintem nem sok lány kiváncsi a testedre.

Nade ha mégis ennyire 'félsz' ettől akkor vigyél bikinit és annyi.. az öltözést meg hát annyi,hogy gondolom melltartóban meg bugyiban nem vagy szégyenlős és este a pizsi alá felveszel egy toppot/melltartót és reggel meg nem kell szenvedni, de hidd el senki nem fog kukucskálni :D:D

Meg úgyis elfordultok, gondolom.


Nasit is vigyél meg 2 törölközőt..


Jó szórakozást :D

2010. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bikiniben hogy lehet fürdeni? Hogy mossa meg a punciját?
2010. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy ha elég nagy a törölköző a zuhanyzóknál van fent egy rúd(általában)oda felteheted, és úgy olyan mint egy függöny.Aztán amikor a hátadat mosod és még "kilógnál" takard el, egyébként fürödj háttal.Menj a leghátsóba, legmesszebbibe.Valami mosószerszerűséget is vihetsz, ha véletlenül muszáj mosnod.Meg papucsot,telefont, töltőt, és plusz egy bugyi, zokni is legyen.(lehet,hogy már írták)

13/L

SOK SIKERT!(verseny egyébként?)

2010. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!