Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 13/14...

Szülők! Elengednétek a 13/14 éves gyereketeket egy ottalvós 'buliba'?

Figyelt kérdés

Szeretnék tartani egy ottalvós bulit, az én szüleim már beleeggyeztek... Csak azon aggódom, h a haverjaim szülei nem engedik majd meg nekik az itt alvást!? Lesznek lányok és fiúk is de KÜLÖN szobában fognak aludni. Megengednétek? Légyszi kort is!!

13/L

Köszi!!


2010. jún. 26. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A szervezésben kérj segítséget az anyukádtól, hogy a többi anyuka őt tudja keresni a részletekért. Ha ő mondja el, hogy hogyan is fog kinézni ez az ottalvós buli, biztosan elengedik őket.
2010. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól ismerjük a családot, ahová megy, meg akkor lehet róla szó, különben nem.
2010. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szülő vagyok, de remélem nem baj ha válaszolok!

Szerintem ha a barátaid szüleinek eljuttatsz egy telefonszámot, amin el lehet érni titeket, illetve a szüleidet, és megtudják beszélni a dolgokat, akkor biztosan elengedik őket! :-)

2010. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
csak és kizárólag akkor, ha ismerem az ottani szülőket és a meghívottakat és lesz szülői felügyelet végig...
2010. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szülő vagyok,de válaszolok.

Én szülőként,ha lesz gyerekem,nem fogom megtiltani neki,hogy bárkinél is ott aludjon,ha jól ismerem a családot és legalább 3-szor láttam a többi fiút és lányt is,akik még ott aludnának(a család gyereke kivétel,mert őt természetes,hogy ismernem kell)

2010. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem mindig elengednek:). Igaz a fiúkról nem tudnak:D. De az már nem gond xd
2010. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

engem elengedtek pedig akkor épp,hogy 13 voltam.:D

mondjuk igaz,hogy fiúk nem voltak,mert nem mertek eljönni,de a lányokat egy kivételével majdnem 8 éve ismerték a szüleim.a másik lányt is 3 éve.:)szerintem el fogják őket engedni 1-2 kivételével.erre számítani kell:S

13/L

2010. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi a váőlasokat:-D

jaja az h páran majd nem jönnek el az egy dolog, azzal számolok is... kb. 10-12en leszünk

2010. jún. 27. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok, anya nem enged sehova, ami "ottalvós". Sőt, máshova is alig.

Már szégyenlem magam anyám előtt is -mert már rosszul érzem magam, hogy mindig el szeretnék menni valahova- és a barátaim előtt is -amiért mindig vissza kell utasítanom a meghívásaikat-.

:(

De gondolom nem minden szülő ilyen, szerintem jó esély van rá, hogy elengedik a haverjaidat.

15/L

2010. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem mikor 11 éves voltam akkor volt ottalvós bulim. fiu-lányok egyszobába, és 3 lány volt 5 fiu emrt a többi lány nem jött el. nem történt semmi jól elvoltunk. igaz okosztunk károkat de semmi nem történt. ráadásul én a fiuk mellett aludtam mert a lányk lelöktek az ágyról

először mond nekik hogy kiket szeretnél meghívni és hogy kérdezzék emg hogy elengednék e őket és is ígycsináltam.

12/L

2010. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!