Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Mit szoktatok vinni,...

Lányok! Mit szoktatok vinni, ha ottalvós csajos estét szerveztek?

Figyelt kérdés

Először megyek ilyen csajos estére,nem tudom mit vigyek.

Viszek rágcsát,az oké,meg pizsit,fogkefét (fogkrémet),hajgumit.

Na de mégis ti mit szoktatok vinni?

12/L


2010. máj. 20. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Vihetsz 1 jó társast:)A fodrászosdihoz hajcsatokat és hajpántokat.Ja és egy jó CD elengedhetetlen.Érezd jól magad.13/L
2010. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Írd be a googléba, hogy tesztek tiniknek, sajátíts el párat, vagy írd fel és ott majd kiderítitek, hogy pl

összeilletek-e a kiszemelttel

vigyél chipset vagy dvd-t

2010. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem olyan régen voltam ilyenen:D

hát CD-t mindenképpen vigyél,DVD-t is bár azt csak a végső esetbe ha már unatkoztok[az is lehet:Dpl.hajnali 2kor nem igen lehet hangosan röhögni],vagy jó társast[mi szexactivitiztünk:D]amugy meg tökmindegy,hogy mit viszel a lényeg az,hogy ti ott legyetek és ha még unatkozni is fogtok egy kicsit,biztos,hogy kitaláltok valamit:D

13/L

2010. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pizsit fölösleges vinni aludni úgyse fogtok. (tapasztalat)

Társas, rágycsa, CD kötelező, azon kívül mi néha álomfejtő könyvvel, jóskártyával szoktunk szórakozni (nem kell hinni benne (én se hiszek), de tök jó poén tud lenni, amikor megjósoltok egymásnak vmi nagy hülyeséget vagy megfejtitek az álmaitokat).

Jó szórakozást.

2010. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok,igazából nállunk már megszokás az ottalvás vab,hogy csak este 9.kor jut eszünkbe,hogy hol aludjunk felhívom anyát és akkor megyek,ő meg ad cuccot :)

De kb 10 vagy 12 mind1 évesen lehettem énis ilyen pizsibulin amikormég ez új volt.


Pizsi

Rágcsi

Fogkefe

Másnapra ruha

Valami kis extra játék

CD??gondolom van gépe,mi is ott szoktunk,CD lejátszót nemis tudom mióta nem használtunk :D

Nem kell felfújni ezt.Vidd amit találsz a szobában,deha sok mindent viszel akkoris kb 70% nem fogjátok használni.


Na jó szórakozást.

2010. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

valami ragcsa,

magazinok,

pizsi,

tarsas,

ruhak(ezekben csinalhattok divatbemutatot),

smink.


Jo szorakozast!!!

2010. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi amikor megyünk ennyit viszünk: pizsi, ruha(másnapra) és kifújt. Ezt bele 1 kis táskába aztán kész. Teleofn/fényképező van, gép van. Ennyi kell nekünk.

Hajnalig/reggelig fent vagyunk van amikor ruhástól alszunk el xD!

2010. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi magazinokat. IM, Bravo girl, stb. Sminkek, lakkok. hajvasaló, hajgöndörítő.(: minden ami csajoos. esetleg valami sírós romantikus film vagy horror.:D


14/L

2010. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó film(ek) Tipp: Ufók a padláson(nagyon helyes a srác), St.Trinian's - Nem apácazárda!, Nászajánlat, Szex és New York - a film, Shrek 1-2-3 xD, A macskám, a családom és a fiúk


YouTube 4ever : Írd be: me singing boom boom pow, ott a japó gyerekre kattintani! Ott van a többi videoja is, sírva röhögtünk


Klipforgatás!!! Tipp: Lady Gaga: Telephone, Miley Cyrus: Party in the usa, Bikicsunájparódia!!!!


Smink, göndörítő, hajvasaló, hajspré, csatok, körömlakkok


diplomás pizsibulizó ajánlásával :)

jó szórakozást!

12/L

2010. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsy hogy nem a kérdésre válaszolok, de te nem 15/l vagy???
2010. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!