Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális? Vagy ô túlérett?

Ez normális? Vagy ô túlérett?

Figyelt kérdés
Egyik barátnôm (12L) vett magánakegy szempilla spirált. Szinte az összes lány festi magát az osztályban. Én nem. Kellene? 12L
2010. nov. 13. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos az ilyen fiatal lányok már szeretnének érettebbnek látszani, mint amilyenek valójában. Szerintem te tűnj ki a sorból a műveltségeddel, a kedvességeddel , a természetességeddel. De ha mindenáron festenéd magad, akkor is csak szolidan.
2010. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
nem kellene, egyáltalán
2010. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ráérsz így csak tönkre teszik az arcukat ilyen fiatalon ennyi kémiai anyaggal kenegetni a bőrt hü'eség.
2010. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nincs ezzel gond,ha valaki mértékkel csinálja...

Egy agyon festett lány,sok alapozóval 12 évesen se szép,és 30 évesen se.Egy kis szempillaspirál szerintem egyáltalán nem gond,de csak akkor fesd ki magad,ha tényleg úgy érzed jól magad,ne másoknak próbálj megfelelni,illetve utánozni. ;)

2010. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Ne aggódj, nem Veled van a baj! Sajnos sok lány akar idő előtt felnőttnek kinézni. De viszont felnőni nemcsak testileg kell, hanem szellemileg is és az olyan lányok, akik felnőttnek akarnak látszani, szellemileg még nagyon éretlenek!
2010. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Egy kis szempilla spirál, szájfény, szemceruza még nem a világ vége. Én is alkalmanként ha megyünk családdal valahova felteszek de nem suliba. 13Ł
2010. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi, és egyébként nem festem magam. Az utolsónak: Ha csak ennyi lenne! De o a suliba is!
2010. nov. 14. 09:07
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem(11 éves lány anyukája vagyok)

ilyen idős korban már igenis el kell kezdeni(nem sminkelni), hanem a bőrápolásra oda figyelni.

hidratálót és arc tonikot szabad használni

A lányomnak engedélyezve van szinezett labelló

és ha valahová csajos programra megyünk ő is kap sminket(szempilla hidratálót, ami szintelen :-), pici parfümöt és nagyon lightos szájfényt)

iskolaszünetekben valami gyöngyház körömlakk is felkerülhet

azt hiszem ez szülőként is bele kell hogy férjen, mert nem kipingálva van, meg jön a hideg is, ilyenkor picit többet kell a bőrt is ápolni, már a gyerekeknek is

2010. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát, kedves anyuka, csak anyit fûznék hozzá, hogy a bôrömet én is ápolom, de rúzst, szempillaspirált,szemfestéket iskolába túlzás, nem? Örülök, hogy egy szülô is hozzászólt! :)
2010. nov. 14. 10:28
 10/16 anonim válasza:
100%
egy kis szempillaspirál még belefér! bár én sem nagyon használom, nekem macerás, meg volt hogy elkenődik...pffff 15/L
2010. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!