Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ami velem van?

Normális ami velem van?

Figyelt kérdés

Hát kicsit hülye kérdést írok ki,de nem is tudom gondolom megkérdezem,hogy most normális ami van velem vagy nem.

14 lány vagyok.Városban laktam egy ideig nem rég költöztünk falura,családi házban lakom.Nem nagyon barátkozom senkivel a faluban.Nem nagyon ismerek mindenkit de nem nagyon szimpatiksuak nekem ők és nem is vagyok velük nagyon jóba.Hétköznap suliban vagyok ha haza jövök tanulok és aztán estig a számítógép előtt ülök.Nem megyek ki az udvarra sem ki a barátaimmal.Itt nincsenek is barátaim.A városban vannak,de hozzájuk csak nagyon ritkán járok.Hétvégén sem megyek ki.Én többnyire későn kelek fel 11 óra körül vagy az után.Délután 1 óra körül leülök számítógépezni és több órát is vagyok a neten.(6 de van amikor 8)

ki az udvarra nem megyek(friss levegőre sem,egésznap bent vagyok)

Nem is vágyom,hogy menjek ki nincs kedvem.Ha épp nem számítózom akkor vagy beszélgetek többnyire a szüleimmel.Vagy segítek nekik itt-ott de többnyire tv-t nézek.nagyon unalmasnak tartom az életem,de nincs is kedvem nagyon barátkozni,el menni valkivel ide-oda.Sőt a sok gépezéstől a szemem is romlott.Így is rövid látó vagyok,de most érzem,hogy rosszabbul látok valamivel.

Hát nem is tudom mit kérdezzek most,hogy a végére értem.Ti mit szóltok ehez?mit tennétek az én helyemben?


2011. szept. 18. 19:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nyáron meg szinte ugyan olyanok voltak az egész napjaim.Egész nap bennt voltam.(persze voltam egy pár hétre is nyaralni de főleg otthon voltam)
2011. szept. 18. 19:37
 2/11 A kérdező kommentje:
ma is például csak annyi időre mentem ki ,hogy kivigyem a szemetet.:)
2011. szept. 18. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Próbálj meg barátkozni, tudod az első benyomás gyakran téves. Viszont ha tényleg nem megy a dolog a falubeliekkel, akkor sem kéne egész nap a szobában ülnöd. Hívd át magadhoz a barátnőidet, vagy te menj át hozzájuk. Annyira csak nem lakhatsz messze, hogy egy óra alatt ne lehessen oda érni és pl. hétvégén ez azért nem hosszú idő. Ha egyedül vagy menj sétálni, vagy biciklizni. Hidd el néha sokkal jobb egyedül bóklászni, mint társaságban. Olyankor jól át tudja gondolni az ember a dolgait. (Tapasztalat.) De akár a szüleiddel is sétálhatsz.
2011. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Falu... látom még nem éltél ott. Be kell illeszkedni a legtöbb faluba az emberek közé :) Nem nagy ügy csak kedvesnek, közvetlennek kell lenni illetve köszönj mindenkinek (!) ha kis lélekszámú falu mint az ahol én lakok. Idő kérdése és így betudtok illeszkedni ebbe a közösségbe.


18f 18 éve falulakó :DDD

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nagyon megviselhetett a környezet változás. Próbálj barátokat szerezni, ismerkedj, illeszkedj be. Nem hanyagolnám el a régi, városi barátokat. Ők átsegíthetnek ezen a nehezebb időszakon.
2011. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó... A költözés elég drasztikus változás, főleg ha nem egyik hasonlóból a másik hasonlóba csöppensz. Viszont a falunak sokszor van egy negatív csengése, és szerintem rád még ez is hat, mert nem szimpatikusak az ott élők. Ha kicsit nyitsz feléjük, akkor rájöhetsz, hogy ott is élnek tök jó fej emberek, normálisak, értelmesek. Persze, olyan mindig akad, aki pont az ellentét, de az más társaság. :) A szemedet meg ne rontsd tovább, ha kicsit nyitsz kifelé, akkor még találhatsz egy olyan helyi barátnőt, akivel hasznosan és kellemesen el tudod ütni az időt. A városi barátság és a helyi nem zárja ki egymást. Most én is faluban lakom, de nem egy lepukkant hely, van kávézó, van alakformáló torna csajoknak, vannak bulik, táncórák, szóval minden, csak nem unalmas. És vannak elég helyes gimis meg fősulis srácok... ;)
2011. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg barátkozni (bár téll nem könnyű falun -.-") 14/l 14 éve falusi
2011. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy hobbit lehetőleg olyat amit társaságban kell űzni!!:)
2011. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te miért nem jársz iskolába?
2011. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

És én járok iskolába.

2011. szept. 20. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!