Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Várjátok már a holnapot, és a...

Várjátok már a holnapot, és a karácsony másnapját, harmadnapját? Sütöttetek, főztetek valamit? Hogy készültetek az ünnepre? Kinek - mit - adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sehogy sem készülünk.. semmi karácsonyi hangulat...semmi narancsillat.. semmi...
2010. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan most rogytam le a gép elé, most tele van a bakancsom a karácsonnyal, de remélem holnapra elmulik:-)
2010. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem várom a holnapot,se a holnaputánt,és az azutánt sem.

nem,valszeg holnap fogunk,de én nem veszek részt benne.

nem készültem fel.:'D

hát barátnőknek szájfényt vettem,apának saját készitésű ajándék,apám barátnőjének szájfényt és amit az egyik hozzászólásban olvastam,csináltam kis ajándék kuponokat amiket belehet váltani pl. mosogatásra,mamámnak saját készitésü,két "féltesónak" matrica,karkötö,illetve szaloncukor,legjobb barátnőmnek 88 palettát(keresdkianeten:'D),anyukámnak fehér szemceruza,colás szájfény.:)

2010. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyuval egész nap sütöttünk mert jönnek rokonok Erdélyből, Felvidékről, Vas megyéből, Zalából, Bakonyból, Mecsekből... Tehát kb. 50-en leszünk:) De csak a szüleimnek, nagyszüleimnek és a keresztanyukámnak adok ajándékot, meg a barátaimnak vittem suliba.

13/L

2010. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szűk családi körben ünneplünk. Sütöttem mézeskalácsot, a nagyobb gyerkőc segített kidíszíteni, sütöttem mézes-krémest is, főzés majd holnap lesz, ma a barátnőméknél voltunk halászlevezni. A férjem könyvet kap, a gyerekek játékokat és mesefigurás ágyneműt, egyedülálló édesapám egy tálca sütit, anyósom kerámia tálat és karácsonyi potpurit kap.

Én várom a karácsonyt, bár még egy gyors takarítás visszavan, de az ideit elkezdtem időben, így nem lett kapkodva rohanás a vége.

2010. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itthon nagy készülődés van. Este lesz vacsora, 10-en leszünk . Segítettem rendbeszedni a házat,mert a tesómnem tud rendet tartani,ha megindul a játékaival:)

Ajándékot vettünk a nagyszüleimnek közösen (anya+apa+tesó+en) Ezt már átadtuk, mi nem szoktunk ajándékot csinálni egymásnak...(pl.hogy en csinalok atesomnak stb.) Én és a tesóm kapunk.. de nem tudja még,hogy a karácsonyfát és az ajándékokat nem az angyal hozza hanem a szüleinktől kapjuk:)

Kellemes Karácsonyt:)

13/L

A

2010. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát konkrétan nincs itthon senki! Nekem pakolnom kéne, de már ki és be is pakoltam a mosogatógépbe. Sütni majd csak délután fogok, mert úgy lesz friss. Hangulatom nincs, mivel eső esik és kb. 8 °C van... :(

Estére mindig jobb lesz, mert akkor már benn lesz a karácsonyfa és úgy érzem az illatát. :)

2010. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már várom!

Tegnap a szobámban nagytakarítást tartottam, röpke 3,5 óra alatt kitakarítottam, pedig annyira nem nagy a szobám...De most tényleg nagyon szép rend van.Délután mentem barátnőmhöz és becsomagoltam az ajándékokat:)

Ma reggel ágyneműt cseréltünk, a fürdőt kitakarítottam, elmosogattam reggeli után (+ a vacsis tányérok tegnapról), nővéremnek is lehúztam az ágyneműjét és a tisztát felhúztam.Anyumnak segítettem a konyhába.

Apum dolgozik, most jön majd és akkor ebédelünk.

Utána anyum és apum kimegy a temetőbe (egyéb okok miatt mi nővéremmel most nem megyünk).Addig mi feldíszítjük a fát és az apróbb dolgokat még megcsináljuk.

Utána készül majd a hal és a csirke mell vacsira.A bejglit délelőtt sütöttük, a zserbót tegnap, mézeskalács is van, de most nem az igazi, nem lett olyan puha.

Ma délután, vagy holnap még pogácsát sütök.

Este papám itt lesz, mert egyedül él (mamám meghalt).Együtt vacsorázunk gyertyafényben, utána átadjuk az ajándékokat egymásnak és beszélgetünk.Később még filmet nézünk, vagy játszunk.

Holnap megyünk misére, utána a pihenésé lesz a főszerep, az ételek már kész vannak (húsleves most fől, töltöttkáposzta tegnap).

Délután, estefelé jönnek az nagynénémék (6-an kb.).Beszélgetünk, eszünk stb.stb.

Holnapután lényegében nem történik semmi érdekes!

EGyütt vagyunk, pihenünk:)

15/L

2010. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!