Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasztok! Sportoltok valamit?...

Kamasztok! Sportoltok valamit? Mit?

Figyelt kérdés
Vagy sportoltatok valaha valamit??Ha igen ,mit??:)
2010. nov. 15. 20:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam műkorisnak készültem de a bokám nem bizonyult elég erősnek. :S Most csak naponta eljárok futni 1 órát a kutyámmal. :]

14/L

2010. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%

Néptáncoltam 5 évig:) Imádtam, csak aztán a szüleimmel úgy döntöttünk, hogy befejezem, a tanulás miatt. Azóta is bánom, hogy nem álltam ki magam mellett és abbahagytam:(

Jelenleg kézizek egy éve:) Ezt is szeretem, nagyon, de a néptáncot semmi sem fogja kárpótolni...:/

15/L

2010. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sportos alkat vagyk, nem is tudnám elképzelni az életemet mozgás nélkül.

Kosarazok (városi csapat), lovagolok és íjászkodok.

16/L

2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Lovagolok, balettozok, ju-jitsuzok, a néptáncot tavaly év elején abbahagytam a tanár miatt, pedig szeret[t]em a néptáncot (3 évig jártam).. Ezeken kívül nyáron kb. hetente lejárunk strandra és ott úszok, télen jégkorizok, amikor meg olyan az idő görkorizok.
2010. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

4 éves korom óta táncolok,minden nap van edzés 1,5-2,5-3 órásak.

Ez melett most télen ügye a jégkori :D

+

van egy nagy mozgásigényű kutyám szóval reggel kelés go futni délben hosszú séta este meg hosszú biciglizés :)

nyáron meg közös úszás a tóban :D


Nagyon sok kamasz nem sportol és egyre több a túlsúlyos és hurkás kamasz az ,hogy a sport miattvan-e nem tudom,de szerintem sok embernek közre játszik,és inkább lusták ,de arra fogják,hogy sokat kell tanulniuk közben (áttlagban!) jó ha a 3-as átlag megvan más emg kemény sport melett 4-5 átlagú.

ÉS ELNÉZÉST EZT ÁLLTALÁNÓSÍTVA ÍRTAM.SENKI NE SÉRTŐDJÖN MEG.AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!! :d

Ezt csak saját tapasztalatként írtam.


Szeretek sportolni.

régen: kosaraztam,vizilabdáztam,baletozztam csak abba kellett őket hagynom,mert sok lett volna főleg a gitár mellet meg a különórák melett :D


Ja és bocsi,hogy ennyit írtam,csak kifakadt belőlem.

2010. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,de kellene :S

15F

2010. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Soha nem volt pénzünk arra, hogy olyan sportot folytassak, ami érdekel (pl. balett vagy lovaglás), a számomra unalmas sportokhoz meg ugyebár nem volt kedvem, sem kitartásom.

Mondjuk én alapból vékony lány vagyok, meg amolyan szellemi munkás, tehát ilyen téren nem okozott gondot a sporthiány.

2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Alakformáló step aerobic. Kemény, de én élvezem. Kár, hogy a korosztályomból nem sokan csinálják.


14/l

2010. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Aikido

17/F

2010. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Wing Chun, de most szeretnék elkezdeni kosarazni


14f

2010. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!