Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor es mit sportoltok a...

Mikor es mit sportoltok a gyerekek mellett? Hany alkalommal egy heten?

Figyelt kérdés

En tornazni szoktam dvd-re, altalaban izomerosito, alakformalo edzeseket csinalok.

Rosszabb esetben minden masnap, idealis esetben heti 5-6 alkalommal.

Akkor szoktam, amikor a gyerekek alszanak napkozben (del es harom kozott alszik mindketto egy szobaban egymas mellett).

Az mondjuk eleg vicces, hogy nema videora tornazok halkan, zokniban, vastag szonyegen ugyanabban a szobaban, ahol ok alszanak, mert az egyik fiam maniakus megebredo, ha picit megebred es megsimogatom, akkor meg visszaalszik, ha nem lat, akkor teljesen felebred.


Te hogy tornazol es milyen korulmenyek kozott?


2011. ápr. 18. 18:40
 1/7 kisnita ***** válasza:

Én nem tornázom. Tipikus lusta dög vagyok, nekem éppen elég az a napi séta még lemegyünk a boltba meg játszira, a kertészkedés, a házi munka meg a gyerek kergetés. Ha nagyon akarnám lenne időm tornázni szóval nem mentegetőzöm, lusta vagyok és kész. :S:D

Te élvezed a tornát? Az életed része egyébként is vagy súly problémáid vannak és azért tornázol?

2011. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most kezdte el tornázni, az eddig 39 évem alatt soha nem tornáztam, de most is csak azért, hogy legyen formásabb combom, hasam..Bbár eddig nem nagy a lelkesedésem

Ha fogyni akarok(mint most is) azt táplálkozással teljesen jól el tudom érni, szóval nálam nem afogyás cél.

2011. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En azert tornazom, mert elvezem, szuksegem van mozgasra, hogy kiegyensulyozottnak erezzem magam, illetve jol erezzem magam a boromben. Ez kb olyan, mint az arcmosas, fogmosas, ha valamilyen oknal fogva elmarad, akkor nem erzem jol magam annyira, mint mas reggeleken. :-)

Korabban is rendszeresen tornaztam, csak ket idoszak alatt maradt ki:

- elso terhessegem 12. heteben volt egy beverzesem, utana nem tornazhattam, csak az utolso hetekben, de a masodik terhesseg alatt pl mar nem volt gond, ott vegig tornaztam

- masodik gyerek megszuletese utan: 1 ev a korkulonbseg, felvaltva aludtak/ettek, mindig valamelyik ebren volt mellettem, ugy meg nem lehet ilyesmit csinalni, hogy kozben 1-2-5 percenkent szorakoztatok, vagy eppen a labam alol szedegetem ki a gyereket. Szoval amig nem allt be egyformara a napirendjuk addig nem volt ra lehetosegem, alig vartam, hogy eljojjon az egyszerre alvas idoszaka.

Egyebkent ezutan a ket szunet utan nekem sem volt konnyu ujrakezdeni, jo melyrol kellett eloasnom magamban az erzest, hogy mit is ad nekem a mozgas, konnyen be lehet tunyulni.

2011. ápr. 18. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Heti 4-5× mozgok, futás és DVD váltva. Én inkább este tornázom, ha hazaért a férjem.

2011. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elliptikus tréneren a teraszon, minden másnap 50p. se több se kevesebb, se többször, se kevesebbszer.

kis korkülönbség szintén, az egyszerre napirendet vártam én is.

morcos vagyok, ha le kell szállnom, mert valamelyik foglalkozni akar velem.

2011. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én este nyolc után szoktam futni menni, hetente háromszor. A többi napokon tornázok otthon, hétvégén meg túrázunk, most hogy jó idő van.
2011. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden másnap DVD-re, miután a gyerkőc elaludt, szigorúan este, mert akkor már könnyebben megállom hogy ne egyek utána. Bizony van hogy este 11-kor állok neki, pl. tegnap is. Ugyan a kicsi másik szobában alszik, de szintén halk tv, vastag szőnyeg, zokni, mert ha felébred rögtön "ANYAAAAAAAAAA!!!!!", és esküszöm néha mintha megérezné, hogy éppen kihagyom őt valami mókából! :)

Plusz jó időben napi 1,5 km erőltetett gyaloglás, úgy hogy a Töpörtyű robog előre a kismotorral, én meg utána teljes menetfelszerelésben, kiáltozva hogy Lassan! Állj meg! Fék!!!. Visszafelé időnként van egy kis erőedzés, mert őkelme elfárad, így cipelem a tizennégy kilóját, a kismotort + a menetfelszerelést...

Márc. óta le is ment szépen közel 5 kiló, még egy kilót és megvan a cél :) Én szülés előtt jártam tornázni hosszú ideig, utána sajnos kimaradt 2 év, most irtó jó újra edzeni. Bár konditerembe még nem merészkednék le! :)

2011. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!