Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babák anyukái mit...

1 év körüli babák anyukái mit sportoltok, és főleg: mikor?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit mozogni, de nem vagyok egy nagy sportlady, egyelőre jó lenne valami lightos, de nem tudom, mikor kerítsek rá időt. A férjem általában reggel 8-9 től este 7-ig dolgozik, más segítségem nincs. Az éjszakák még elég mozgalmasak, a lányom reggel fél 7- fél 8 körül kel. Suliba is járok, amikor alszik napközben tanulok, vagy a házimunkát végzem. Ki hogy oldja ezt meg?
2010. okt. 12. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
1 éves gyereked van és nem mozogsz eleget???Azt hogy csinálod??Mert én kb reggel felkelek és este mikor elalszik utána vagy 2 órával tudom letenni a fenekem , hogy végre leüljek. Mit csináltok egész nap a lakásban vagytok? Tessék kivinni a játszótérre, had szaladjon,menjetek sétálni...stb. a gyereknek egyébként is erre van szüksége.
2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már ugyan nagyobbacska a lányom, majdnem 2 éves, de én mindig reggel szoktam tornázni (ezer éve, régen is így volt). Megszokta, most már tornázik velem.

Réka kismamatornája jó nem terhesen is, 3-szor 20 perc van rajta, csak még utána jól esik egy kicsit hasazni is.

2010. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mozgok vele eleget, de van rajtam 10 kg felesleg, ami mégsem akar lemenni :(

Lehet, én is megpróbálom reggeli után, hátha hagyja:) Sajnos nemigen van el magában :(

A tusolást hogy oldod meg utána?

2010. okt. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!