Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi legyen? Folytassam vele...

Mi legyen? Folytassam vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Ma reggel Felelsz-vagy-Mersz?-eztünk barátaimmal még suli előtt. (Ne kérdezzétek hogyan volt suli előtt, hosszú) Szóval az a fiú pörgetett aki nagyon bejön nekem a baráti körből és ezeket választhatta:

Megölelni XY-t

Megnyalni egy vastag szemöldökű srác szemöldökét (Ki ilyen beteg xD)

Vagy megpuszilni engem.


És a puszit választotta. Én sültem-főttem a boldogságtól, oszt.társaim meg csak cikiztek -.-" Nem baj, ők nem érdekelnek. Csak az a baj hogy teljesen rám van most kattanva a srác. Facebookon megtölti az üzifalamat, többet beszélünk és volt pár program ahova "véletlenül" (később tudtam meg hogy ő szervezte így) csak mi ketten mentünk... Oké, bírom, és tetszik is mint fiú, de nem tudom elképzelni, hogy járunk. Apukám reakcióját meg el se képzelem... Mi legyen?


13/L


2010. nov. 16. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

tetszel neki... ő is neked... akk ezen még mit kell variálni?? :D 1 próbát megér sztem. veszíteni nem veszítesz!


17F

2010. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) de főleg apukám miatt aggódom hogy mit szólna...
2010. nov. 16. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Idézlek: "Sültem-főttem a boldogságtól"

"Bírom és tetszik is, mint fiú"

Ráadásul romantikus is, ha titokban úgy szervez dolgokat, hogy kettesben maradjatok...

Akkor mi ez a bizonytalanság? Persze, hogy folytasd vele!!!

2010. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok apuval...:)) Nekem sem tudom mit szólna.

De végülis nem muszály tudjon róla.

Ha van MSN-es priviben ird meg a cimed!

2010. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Am 13/L voltam:D az MSN-es!
2010. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem puhatolózz apudnál, hogy mit szólna.

A fiúval, ha szereted, kezdj el járni, aztán jelentsd be otthon, ha apudnak nem tetszik, akkor kezdj el rinyálni, hogy így elszúrja az életedet, a többiek kiröhögnek, ha te másmilyen vagy, stb....:)

2010. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajj ezek a problémák :)

Tetszel neki, tetszik neked pont! ....

2010. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!