Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Folytassam vagy ne? Most mi...

Hatvanicsirke kérdése:

Folytassam vagy ne? Most mi legyen?

Figyelt kérdés
tavaly áprilisban próbáltam ki a cigit nem tüdőztem az elsőnél.de amikor másodjára akkor igen és meg is szédültem stb. aztán megint meg megint és kezdett hozzászokni a tüdőm aztán sokáig nem és aztán megint cigiztem akkor megint megszédültem és akkor megint nem szivtam, és akkor most egy pár perce szívtam és nem volt semmi baj nem szédültem annyira. ez most hogy van? (bocsi a helyesírásért meg a hülye fogalmazásért) 13/L
2011. jún. 20. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi pont ma tudtuk meg, hogy meghalt a kolléganőnk rákban.

Ha neked ennyi nem elég, akkor hajrá.

2011. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek szívod, ha rosszul vagy tőle? Mire jó? Ráadásul ennyi idősen? 19 vagyok, még életemben nem szívtam soha, egy szálat se, és jól érzem magam.
2011. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fegyelj, szerintem az a legjobb ha nem cigizel minek kell az neked, hogy tedd tönkre az egészséged? Na meg rengeteg pénz, ne légy már ilyen naiv!

Hova fajul a világ, 13 évesen cigizni, szép mondom, ilyet még nem láttam!

Nem akarok senkit megszolni, de elég durva.

Ha jót akarsz magadnak felejtsd el az egészet, mert késöbb bánni fogod ha netán valami ilyen betegséget okoz, és el kell hagynod, aztán majd szenvedsz mint egy kutya, most tedd meg ezt a lépést amig könnyű, és van kiút. Hidd el nem leszel attól "menöbb", hogy cigizel, sőt...!

Én nem akarok senkit kritizálni, mindenki azt csinál a saját életével amit akar, csak egy jó tanács volt, ha akarod elfogadod, ha nem akkor meg peh! Ez van, végűl is magadnak rontod el az életed és aztán bánhatod (itt nem csak a cigizésről van szó).

Bocsánat, hogy hosszabra sikerült, én csak véleményt írtam!

Köszönöm!

2011. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. jún. 20. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha neked jó akkor hajrá..Ha a pénztárcád tartalmát akarod csökkenteni és ha kárt akarsz magadban tenni akkor folytasd.13évesen eszembe sem jutott a dohányzás..Igen ez a mai világ
2011. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szívom nagyon finom. Lehet hogy káros. 100/1 meghal, érdekel? Szívd nyugadton, semmi bajo d nem lesz
2011. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
asszem az utsó válaszoló nem egy atomfizikus fajta:D
2011. jún. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!