Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Na most mit csináljak? Folytas...

Na most mit csináljak? Folytassam holnap a szénhidrátot vagy holnap igazi gyümi nap vagy hogy legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap szénhidrát napom volt, ma lett volna gyümölcs napom, de nem bírtam ki. Délelőtt ettem egy banánt, mikor hazajöttem viszont ettem egy kis töltött káposztát ( ez a kedvencem és nem bírtam ki :\'( ) Most meg teljesen bűntudatom van, hogy semmit nem értem el, még csak 1 hete csinálom... Holnap mivel folytassam? Hogy legyen?


Annyira sajnálom :(((( :(


2009. márc. 9. 14:24
 1/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemben szénhodrát helyett FEHÉRJÉT akartam írni, bocsi!
2009. márc. 9. 14:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésben valóban a szénhidrát nap után jön a gyümölcsnap, de hogy jöhet a fehérje nap után gyümölcsnap????? ezt nem igazán értem. Egyébként, ha csak egy hete csinálod, szerintem kezd újra, de akkor próbálj uralkodni magadon, mert a 90 nap igen sok, ha már az elején nem bírod ki annak nem lesz jó vége.

Az egymást követő napok egyébként a következők.

1./ Fehérje, vagyis más néven Protein nap

2./ Keményítő nap

3. Szénhidrát nap

4./ Gyümölcsnap

2009. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor újra kezdem! Szóval úgy értettem, hogy ma lett volna gyümölcs napom és ma ugye bűnöztem nem is kicsit és azért kérdeztem hogy holnap tartsak igazi gyümi napot ( vagyis folytassam ) vagy kezdjem előről a fehérje nappal? De akkor újra kezdem és vigyázni fogok mostmár! Köszönöm szépen!!!!!!
2009. márc. 9. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindez azért történt, mert nem készültél rá lelkileg. Mivel én nem vagyok fogyókúrázó típus, adtam magamnak egy hónapot kicsit pihentem, gondolkoztam, rászoktam a reggeli gyümölcsevésre, tájékozódtam...tehát lelkileg rákészültem a dolgokra és a környezetemben is elrendeztem.

Nemrég kezdtem el fogyinaplót írni, mert érzem, hogy kicsit lanyhult a lelkesedésem. Javaslom, hogy tedd te is ezt! 36.nap, eddig mínusz 9 kiló.

Kezd újra, gyere fela hoxa 90 napos fórumára, az sokszor ad erőt!

2009. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi hogy csakúgy beleszólok de ezt a 90napos diétát hol lehet megtalálni ? mert én is leszeretnák adni pár kilót remélem tudtok segíteni
2009. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat! De holnaptól már tényleg NORMÁLISAN elkezdem... csak olyan nehéz pl. hogy nem ehetek szendvicset ( mindennel együtt ).. meg ilyenek :(


[link]


Utolsó hozzászolónak ott egy link. De ha beírod google-ba több oldalt kidob!

2009. márc. 9. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

uccsónak:

mindmegette.hu-n van a LEGJOBB leírás, de van saját oldala is:

[link]

2009. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

21:06

ehetsz szendvicset fehérjén és szénhidráton is:)

fehérjén tehetsz bele kis vajat, marhapárizsit, sajtot, uborkát, majonézt pl:)

szénhidráton nutellát/mézet/lekvárt

szóval nem oylan nehéz én ételszállítóban viszem magammal a kaját, vagy a suli előtti kisboltban veszem

2009. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hű, köszönöm! :D csak azt hittem, h nem nagyon lehet enni kenyeret... azt meg nem nagyon bírom ki, mert pl húst nem nagyon eszem, a virslit meg a szalámikat csak kenyérrel tudom megenni... :S :)
2009. márc. 9. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a segítséget
2009. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!