Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen folytassam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen folytassam vagy ne?

Figyelt kérdés

Nemrég feltettem egy kérdést, hogy mi legyen ...Szoval úgy köszönő viszonyban vagyok egy lánnyal, meg beszélünk is néha amikor összefutunk... Szoval igen derült égből villámcsapás, szerelmes lettem XD... Csak az a baj ugyanúgy mint régebben, most is itt van bennem a kisördög, egy érzés, hogy nem kéne . Nem tudom leírni, meg szeretném próbálni, hátha sikerülne a dolog, de belül érzem, egy megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem fog.


Ez volt a szövegezése. Azóta ráírtam stb de ez inkább nyögdécselés mint beszélgetés :S Hagyjam rá, vagy Isten is 6 nap alatt teremtette a világot?


2011. okt. 27. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Még senkinek nem repült a szájába a sült galamb...
2011. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt az ördögöt zárd be egy szekrénybe. Ne figyelj az ilyen hülye gondolataidra, próbáld meg, egyszer él az ember. Az élet túl rövid ahhoz, hogy elpazaroljuk, vagy ne használjuk ki a lehetőségeket. Aztán ha nem jön össze, akkor majd jön másvalaki.
2011. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek a dolgok a lányokon múlnak. Szóval az esetek 98%-ban akkor jön össze, ha a lány kezd el neked "udvarolni", nem szószerint, de venni kell a lapot.
2011. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az ördögöt agyon akarom már csapni egy ideje, igen a sült galambok nem repkednek csak úgy az utcán, és tény hogy a lányokon múlik még ha azt is hiszi némelyik emberke hogy nem. Ő adja a jeleket mi emg azt hisszük hogy mi kezdeményeztünk. Ez tudományos tény. Az a baj amit tudnék hozzátenni a dologhoz, az nem azt mutatja, hogy kezdeményezett, csak hogy én vagyok az okosabb és segítséget kért. Még szerencse, legalább jó humorom van többé kevésbé :)
2011. okt. 27. 23:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj , ez az egész nagyon nem kecsegtet jóval .
2011. okt. 27. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel. Állj pozitívan hozzá!
2011. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!