Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi az a dolog amit kamasz...

Mi az a dolog amit kamasz korodban tettél meg és legjobban megbántad?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
nem nagyon jártam suliba 14évesen..
2010. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
elkötöttünk egy mercit 14 évesen :s mondjuk azóta se buktunk le de akkoris
2010. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Elég sok mindent csináltam amit nem kellett volna...Pl. Bulit rendeztem nyáron a háztetőn(4 emeletes ház) kihívták a rendőrséget,Karácsonykor nem esett hó és a suli wcjéből hoztunk wc papírt és feldíszítettük az udvart...a szökőkútba temperát tettünk...És még sok hasonló...Kaptam is érte aztán,,De semmit se bántam meg
2010. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

sokat pasiztam, keveset tanultam.

életem nagy szerelmét nem vettem elég komolyan, és mindig más férfiak karjaiban kötöttem ki.

olyan kapcsolatokba másztam bele, amikről a vak is láthatta, hogy tök gázak, csak az én ködös lázadó agyam nem vette a lapot.

elkezdtem az éjszakában dolgozni egy bárban és két év után kirugtak az egyetemről.


de aztán happy end lett a vége: szerelem, diploma, gyerek, és boldogan élünk amíg meg nem halunk.

2010. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dohányoztam.
2010. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 éves koromban vesztettem el a szűzességemet egy olyan fiúval akit nagyon szerettem, de megbántam
2010. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy "barátnőmet" magammal vittem az új sulimba, és hát már nem a barátnőm. Egy kétszínű, sznob ribanc volt. Mindezt azért, mert nagyobbak a melleim -.-"
2010. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy alig jártam be suliba 2 évig mikor elkezdtem a középsulit, pedig általánosban nagyon jó tanuló voltam... nem gondoltam akkor még amikor általánosba jártam hogy énis beleeshetek a lázadó korszakba, tévedtem... L/18
2010. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!