Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kislányomat hogyan szoktassam...

Kislányomat hogyan szoktassam le a feleselésről, csúnya beszédről? Miért mindig az övé az utolsó szó? --------9 éves

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Már akkor lépned kellett volna amikor elkezdte :S
2010. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elejétől fogva próbáltam leszoktatni...........-több kevesebb sikerrel.......
2010. nov. 20. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy próbáltad?

Kérted, parancsoltad, ráütöttél,kiabáltál, belementél vitákba?

2010. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
borzalmas anyós lesz belőle :)
2010. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem,nem kiabáltam...........szép szavakkal.........
2010. nov. 20. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
a ***** anyádat mit káromkodsz te **** kölyök szét ****** azt a **** fejdet te.
2010. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem sem kiabáltak és nem ütöttek meg soha.

És most meg elég feleselős vagyok :S Mindig nagyon mérges vagyok és megbántom anyát, de abban a pillanatban, hogy kimondtam már meg is bánom. És hiába beszélnek, nem tudnak rámszólni. Úgyhogy, lehet, hogy az volt a baj, hogy kiskoromban nem kaptamegy pofont amitől észhez tértem volna :S

2010. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
1-2 pofon visszakézből, fájjon, de ne maradjon nyoma meg ilyenek...később hálás lesz érte.
2011. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én sem szeretem ha másé az utolsó szó, de amikor anyukámmal összeveszek (minden apróságért meg tudok rá haragudni), akkor utána mindig az a legnagyobb bajom hogy nem tudok rá haragudni. Például volt olyan eset hogy kért tőlem valamit és én csak folytattam amit csináltam, mert nem volt kedvem segíteni, és elvett pl.a könyvem, akkor amikor kiment a szobámból akkor azt mondtam neki hogy ,,Tűnés ki a szobámból és vissza se gyere"

Szerintem ne kiabálj vele, mert lehet hogy úgy érzi magát, hogy muszály valamit visszaszólnia.

A csúnya beszédet meg majd csak kinövi, eleinte még mi is azt hittük hogy menő, de mostmár csak néha kicsúszik a számon amikor ideges vagyok.

2016. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9# Amugy 12 éves és lány vagyok.
2016. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!