Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez a korral jár? (lent)

Ez a korral jár? (lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és tök átlagosan öltözködöm: farmer, póló, spot-vagy torna cipő.

De van néhány olyan lány az osztályomban akik csak cicanadrágban járnak suliba, vagy miniszoknyába, amiből szó szerint mindenük kivan. A lehető legmélyebben kivágott felsők. Smink. Magassarkú. Ja és elvileg van "pasijuk". De a mellett más fiúkkal flörtölgetnek.

És az a legrosszabb, hogy a legtöbb fiú még biztatja is őket, meg olyanokat mondanak, hogy ülj az ölembe, meg mindjárt fel áll. Meg fogdossák őket. Szünetekbe állandóan odamennek hozzájuk. Oda vannak ezekért a lányokért.Pedig nem tudnak semmit, nem tanulnak, órán kérdezi őket a tanár, akkor nem tudnak válaszolni se. És az egyik osztálytársam "szerelmes" az egyik ilyen lányba.

Ebben a korban minden fiú ilyen?

Tényleg csak ez számít? Hogy mennyire rakja ki azt a lány, amije neki van. (nekem is lenne mit kirakni, csak én nem teszem)

Már nem is számít az, hogy milyen valójában, csak a külső értékek számítanak?

Mert ez engem eléggé elszomorít.


2010. nov. 20. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Vannak akiknek csak a külső számít, de ebben a korban a többiek (akik később normálisak lesznek) közül is (bár azért nem mindenki) sokan a f*rkuk után mennek...

Ne búsulj, hosszabb távon te állsz nyerésre!

2010. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak az én osz.társaim is ilyenek

én szerencsére normális vagyok

2010. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

13/L*előző

ja meg még annyi hogy én is jóban vagyok a fiúkkal de nem úgy ahogy te írtad az azért nem olyan vagy igen?

2010. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ők a látszat miatt ilyenek,mert sok fiunak ilyenkor csak az a fontos.Ezekböl a csajokbol lesznek ált. az üres fejü buta libák.

Majd idővel a srácok rájönnek h velük nem sokáig lehet együtt maradni...

13 éveen szép dolog ha csak ennyit tudnak,gondolom a szülő meg majd siránkozik ha a kicsi lánya idő elött terhes lesz.

2010. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ilyen pasi nekem nem is kéne, akit csak ez érdekel. szerintem sokkal értékesebb valakivel egy jót elbeszélgetni. keress ilyen srácot, talán ritka de biztos akad ilyen is. ők meg az olyan lányokról panaszkodnak akik kiteszik mindenüket de egy ostoba libák és csak vihogni tudnak :)

sok sikert :)

2010. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít, hanem a gondolkodás! Te gondolkodsz normálisan, ha normális ruhákba öltözöl, nem olyanokba, amikből a cicid és a popsid kilátszik!
2010. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17:19-es nem, az nem olyan. Szerintem. Én is szoktam beszélgetni a fiúkkal, de nem úgy mint a kedves osztálytársaim.
2010. nov. 20. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha úgyveszi észre 1 fiú h könnyen kapható a csaj 1-2 dologra akk szted hol érdekli őket h a lány tanul-e meg h mit tud? :D Csak erre-arra kell és kezicsókolom. Ha kilehet haszálni és hagyja is kihasználni magát akk így járt. Én így vagyok vele!


17F

2010. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár csak az én ölembe ülnének bele :D ot legalább találnának f*szt nem csak egy kis kukitkát XD
2010. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ott*


kukikát*XD

2010. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!