Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez a korral jár? (lent)

Ez a korral jár? (lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, és tök átlagosan öltözködöm: farmer, póló, spot-vagy torna cipő.

De van néhány olyan lány az osztályomban akik csak cicanadrágban járnak suliba, vagy miniszoknyába, amiből szó szerint mindenük kivan. A lehető legmélyebben kivágott felsők. Smink. Magassarkú. Ja és elvileg van "pasijuk". De a mellett más fiúkkal flörtölgetnek.

És az a legrosszabb, hogy a legtöbb fiú még biztatja is őket, meg olyanokat mondanak, hogy ülj az ölembe, meg mindjárt fel áll. Meg fogdossák őket. Szünetekbe állandóan odamennek hozzájuk. Oda vannak ezekért a lányokért.Pedig nem tudnak semmit, nem tanulnak, órán kérdezi őket a tanár, akkor nem tudnak válaszolni se. És az egyik osztálytársam "szerelmes" az egyik ilyen lányba.

Ebben a korban minden fiú ilyen?

Tényleg csak ez számít? Hogy mennyire rakja ki azt a lány, amije neki van. (nekem is lenne mit kirakni, csak én nem teszem)

Már nem is számít az, hogy milyen valójában, csak a külső értékek számítanak?

Mert ez engem eléggé elszomorít.


2010. nov. 20. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban is vannak ilyenek... Undorító. De a kettő darab (:() helyes fiú közül egyiküknek se jön be ez a stílus. Az egyik fiú szépen kifejezte magát: "Nem tudom XY hogyan tudott smárolni YX-szel, úgy, hogy nem lett neki is rúzsos a szája." Na meg az alapozócsík... az ilyen kis apróságok elárulják az ilyen felszínes lányokat, hogy görcsösen próbálnak mindig szebbek lenni.
2010. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja nálam is vannak ilyenek sajnos mondjuk nem mondanám,h mindig maghassarkú meg minden...inkább ahogy viselkednek csak ezek a csajok inkább jótanulók és a fiúk csak ezeket a csajokat bírják engem meg a barátnőimet utálnak mert mi mindig hülyülünk de nem vagyunk olyanok mint ők...
2010. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát én eddig nem találkoztam ilyen 13 éves lányokkal.

Melyik város ez pontosan?

2010. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!