Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire baj hogy egy kamasz...

Mennyire baj hogy egy kamasz korú fiú még babázik?

Figyelt kérdés
Sokszor veszi elő a babát játszani, ahelyett hogy a karácsonyra kapott számítógépes játékkal játszana vagy kardozna. Vajon miért jó még neki babázni?
2009. jan. 13. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

szia,

Mennyi idős pontosan?

Tőle kérdezted már, hogy miért a babával játszik?

Egyáltalán honnan vette a babát? van lánytestvére?

2009. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, van lány testvére, ő 14 éves, a fiú pedig 12
2009. jan. 13. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

ne torodj vele még szerintem..amugy a nagyobb fiuk is "babaznak", csak ők akcióhős figurának hívják :D

menjetek el jatekboltba, es vegyetek olyat, hogy ne babaval jatszon, hanem a fiu megfelelojevel.


amugy jo, hogy nincs leragadva a szgep elé :)

biztos jó a fantaziaja

2009. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

SZia!

Szerintem ne aggódj, az enyém is 12 éves, és a 8 hónapos öcsikéje bébijátékaival olyan jókat játszik. Hiába, hogy nagyok ők lélekben még olyan gyerekek. De inkább játszon mint szex videót nlzzen vagy esetleg csinálja.

2009. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem nem túl jó, hogy babával játszik. nem azt mondom hogy baj lenne a gyerekkel, de szerintem nem normális dolog.

Az én fiam 9 éves és van egy húga, de sosem játszik vagy játszott a babájával. Egy 12 éves fiúnak mással kellene foglalkoznia ez lányos dolog. Persze lehet hogy ez által csak érzékenyebb mint egy átlagos fiú. Próbálj vele beszélgetni erről.

2009. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Lehetséges, hogy vágyik egy kistestvérre.
2009. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon meglepett, de ha belegondolok a játék a játék öröméért történik, ha egy baba okoz örömöt neki, az elégíti ki a játék irányi vágyát.


Ha pozitívan állok hozzá azt mondom, nagyon jó apuka lesz, remélem tényleg.

2009. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Tessék mondani nincs egy apus a láthatáron? Akármilyen?

Férfi feladatok nem csak az ülőke felhajtásban merülnek ki ugye, hanem hogy kimozduljon a fiával valamerre, hogy jellemét formálja, hogy elbeszélgessen a fiával, hogy elgondolkozzon milyen játékot vegyen neki csak úgy... Ebben a korban megjegyzem kismillió játék kapható ami társas ezáltal motiválható még akár egy koncentrációs problémás gyerek is. De pl zeneiskola sem rossz dolog. Sport? Hú mennyi minden más van még a babákon kivül. Maguktól félrecsücsülnek majd a polcon ha lesz más jobb.

2009. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

17vagyok, sokat szoktam a húgommal játszani (ő 4éves)


és azis sokszor előfordul, hogy épp nincs itthon, és nekiállok játszani a játékaival, egyedül... O.o :D

2009. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért tartjuk furának, mert nem ehhez szoktunk. Az gyakoribb (vagy inkább bevalljuk), ha egy kislány játszik autókkal (mint az enyém), vagy focizik... "hű de vagány". Pedig ugyanaz szerintem, nem feltétlenül kell problémát sejteni mögötte. Ha később sem változik, és más lányosnak tartott tulajdonságai is lesznek, esetleg utána lehet járni a dolognak.
2009. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!