Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van, hogy túl gyorsan...

Miért van, hogy túl gyorsan fejlődök?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok.A melleim nagyok,majdnem mint egy 19 évesé.Nagyon zavar és aggódok,hogy miért van ez és hogy másoknál is előfordul-e.A válaszokat előre köszönöm.:)
2010. nov. 21. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is 11 évesen kezdtem nagyon nőni. Le sem tudom írni mekkora nyomoréknak éreztem magam:S Alsóban szörnyű volt, aztán felsőben átmentem egy másik suliba és már senki sem cikiz, sőt, én vagyok az egyik legjobb csaj:) Ha van kedved írhatsz privit, kidumálhatjuk:)

12/L

2010. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez ritka, de én ismertem olyan lányt, akinek már 6 évesen felnőtt méretű mellei voltak. 8 évesen már szőrös volt a puncija és 9 évesen megjött az első menstruációja. Neked már szőrös a puncid? Menstruálsz már?
2010. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mai fiatalság elég korán ér, 15 évesen vagyok olyan magas, mint egy ötödikes ( vagy épp egy ötödikes akkora, mint én). És mégis mekkora az a mell ? Lehet, hogy csak te gondolod úgy... Egyéb méreteket is leírhatnál: magasság, cipőméret, menstruáció stb.

Bár mondjuk én 13 évesen nőttem nagyot, akkor a 164 centimmel magasnak voltam mondható, mostmár átlagos.

15/l

2010. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nekem már 10 évesen nagy melleim voltak..

És már 10 és fél évesen már megjött..

2010. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11-12 éves koromban kezdtek el nőni a melleim, és 11 évesen jött meg először. szóval ne aggódj, a mostani lányok, vagy akár a fiúk is, gyorsabban érnek, mint az előző generációk
2010. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert mekkorák a melleid?

Nem tudom elhinni, hogy akkorák, mint valami 19 évesé..(max. ha fiúról van szó XD)

2010. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Halóóóó, kérdező !!!

Válaszolj már !!!

Tudod, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát...

2010. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11 évesen nekem is 80C volt, utána fogyóztam és ment le belőle, de most 18évesen kezd megint akkora lenni, annyi a különbség, hogy most 75C/D.

8évesen kezdett el nőni.

12évesen jött meg.

2010. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen én már menstruálok.Egyébként nem gondoltam volna,hogy másoknak is van ilyen.A válaszokat köszönöm.:)
2010. nov. 24. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is koránérő tipus voltam, de ez manapság már tényleg egyre korábban kezdődik a lányoknál. Az én teóriám szerint azért, mert egyre több hormon keveredik a nők által kipisilt fogamzásgátlókkal a tisztított csapvízbe és ezek hatással vannak nemcsak a gyerekekre, hanem a felnőttekre is. Pl nagyon sok huszonévesnek az átlagosnál fejletlenebb a méhe, szerintem ezt is okozhatja a sok káros külső tényező, mert míg egy bizonyos ideig serkentőleg hatnak a nem szándékosan bevitt hormonok, később gátlóak is lehetnek.

Remélem azért nem rettentettelek el teljesen. :)

2010. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!