Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Megőrülök a liberáli...

Segítség! Megőrülök a liberális tanárnőtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén bevezettek egy új tantárgyat az iskolába, a neve European Studies. Arról szól, hogy megismerjük Európát, angol nyelven folyik, elvileg. Erre a célra egy új tanárnőt is vettek fel. De komolyan, olyan ideges vagyok a liberális maszlagtól, amit belénk dumál-.- Pl.: Le kellett rajzolnunk a kedvenc mesénkből egy jelenetet, én a Forró vizet a kopaszra! c. népmesét rajzoltam. Erre lecsesz, mert ez diszkrimináció, hogy a farkast azért akarja bántani a malac, mert más mint a többi farkas. Meg szünetben egy osztálytársam négerviccet mesélt és majdnem megpofozta, mert nem nevezhetjük négernek, mert manapság nem szabad azt mondani hogy egy néger áll az utcán, hanem azt kell mondani hogy egy férfi vagy egy nő áll az utcán... Már megőrülök tőle! Meg a sulinkban elég vegyesek a nemzetiségek (arabok, portugálok, osztrákok németek, cigányok, amerikaiak, magyarok), és ő ennek örül, én sem utálom a többieket, de azért is lecseszett a múltkor, mert kérdezte, hogy hol vannak a többiek, én meg válaszoltam, hogy a portugálok még a tesiöltözőben, a németek meg lementek a tízóraiért. Ez nem túlzás már kissé?

13/L (6ik)


2010. nov. 24. 14:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én ezt tanárt ugy leoltottan volna a helyedben hogy megse merne szólalni
2010. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
én is rühellem az angoltanárom és tö könnyen kikészítjük!Egyszerű: adtuk a tudatlant!
2010. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez a tanár egyszerűen nem normális. Szégyen,hogy ilyenek ma taníthatnak.
2010. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
És azon ki van akadva, hogy beavattuk az új portugál fiút, azon meg nem, mint ahogy az előbb írtam, hogy cigányok megverték és ellopták az iPodját a barátomnak:(
2010. nov. 24. 16:52
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

Fel se vedd. Gondolom, ha ilyen "liberalis" (blaaa), akkor engedi a velemenynyilvanitast. Szepen elmondod, hogy mar nincs kommunizmus, akar akarjuk, akar nem, leteznek masfele nepek. Es ez nem szegyenletes dolog, hogy az angol Arabiaban is el meri mondani, hogy angol, es a magyar Kinaban is elmondja, hogy magyar. Ez van, ha neki nem tetszik, akkor tartsa meg maganak! Ez milyen, hogy atmossa az agyatokat?! Es ezt gyulolom, hogy mikor valakit mi, ha nem is sertoen "leciganyozunk", akkor mar idetlen, rasszista nepseg vagyunk, akik nem erdemlik meg, hogy eljenek, de ha a "romak" agyonutnek, kifosztanak, megeroszakolnak(tisztelet a kivetelnek), akkor ha bepereljuk, az jon ki, hogy hat persze, diszkriminacio


Ne hidd el a "draga" tanarno egy szavat se, azt viselj a taskadon, amit akarsz! A tobbi nemzet is pont ugy buszke a hovatartozasara, mint mi, es ha azt mondjuk " portugal" , nem lenezo, megalazo celzattal mondjuk



Ez HATALMAS tulzas.

2010. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Legyél skinhead!

Legyél kopasz és hallgass rasszista zenét!

2010. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Neem, a hosszú hajamat nem adom xD Amúgy nem akarok szélsőséges lenni, de magyar akarok maradni, mert annak születtem.
2010. nov. 24. 18:25
 18/29 anonim ***** válasza:
39%
jujj ez guye nem lessz minden iskolában????????????? O.0
2010. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Remélem -.-"
2010. nov. 24. 19:39
 20/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nem hülyeség ez a tantárgy, angol és földrajz keveréke, érdekes lenne ha nem ez a liba tanítaná
2010. nov. 24. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!