Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez mi? Más is érez/érzett...

Ez mi? Más is érez/érzett így? Normális?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki nagyon-nagyon tetszik. Minden nap ő az első és az utolsó gondolatom. Eddig is jóban voltunk, most kezdtünk el úgy az egész baráti körrel eljárni moziba, mekibe, stb. Egyik nap megölelt, és olyan jó érzés volt, hogy nem éreztem és láttam mást:) Azt mondta belevaló csajszi vagyok, mert nem majmolom a divatot, jófej vagyok. És nem bírom elfelejteni! Mi van velem? Ez normális?
2010. nov. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs lehagytam, én 13 a fiú pedig 14
2010. nov. 26. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a részedről szerelem lehet a fiú pedig lehet,hogy észre vette a jeleket rajtad és ezért ölelt meg.Majd lassan kialakul köztetek valami ha jóban lesztek továbbra is.
2010. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem:)A haverjai szokták ugratni velem, lehet ebben valami?
2010. nov. 26. 21:41
 5/7 anonim válasza:
Szerintem szerelmes vagy belé, söt tuti :) Próbáld kihozni a legtöbbet a dologból, de csak óvatosan, jobb ha kiderül, hogy a srác mit gondol rólad :)
2010. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
bocs de ez szánalmas... :Đ
2010. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: ez miért szánalmas? Olyan jó érzés!
2010. nov. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!