Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érez/érzett így a...

Más is érez/érzett így a terhessége alatt?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok. Eddig nem volt semmi bajom az önbizalmammal, sőt büszke is voltam arra, hogy nem híztam túl sokat. Most viszont megyünk nyaralni és egyszerűen csúnyának látom magam. Egyedül a pocakomat látom szépnek. A párom sem közeledik már annyira(sexuális téren) és már előre rosszul vagyok attól, hogy a sok csini lány ott fog vonulni bikiniben én meg egy bálna vagyok mellettük. Ráadásul régebben a párom is mindig mondogatta, hogy milyen szép vagyok, most meg akárhogy is szépítem magam nem mond semmit.Na és a narancsbőrről nem is beszélve...

Tudom, hogy most nem annak van az ideje, hogy bombanők legyünk, de mégis szeretném tudni, hogy más is így van vagy volt-e és, ha igen hogyan győzte le ezt az érzést.

Más is küszködött önértékelési probláméval mikor a legszebbnek kellene éreznie magát?

Olyan bűntudatom van emiatt....


2009. júl. 11. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét érzem (még). Mi holnap töltjük a 33. hetet és én sem híztam szinte semmit sem (3 kg). Mondjuk én nem voltam vékony, de így hogy szép nagy már a pocim, máshol meg nem nőttem, tök szépnek látom magam! De mindenki mondja is, hogy mennyire jól áll nekem a kismamaság! Büszke vagyok a Lányomra, hogy ilyen kis ügyesen veszi el a táplálékot! :-)

A párod pedig biztosan szépnek lát így is, csak hát nincs hozzászokva a látványhoz! Ha megnyugtat, az én párom annyira félti a Lányunkat, hogy nem hajlandó szexelni velem egyáltalán! Ettől függetlenül tudom, hogy így is tetszem neki, csak nem tudja feldolgozni ezt az új helyzetet.

A sok csini csajtól meg ne félj, neked legalább nem kell behúznod a hasad! ;-) Na jó, szóval nem gondolom hogy a párod más nőket fog nézegetni melletted, az elég nagy bunkóság lenne részéről (akár terhes vagy akár nem)!!!

Ne parázz, inkább légy büszke magatokra és érezd jól magad!

2009. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!