Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért és milyen büntetéseket...

Miért és milyen büntetéseket szoktál kapni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
nem szoktam büntetést kapni..
2010. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Régebben kaptam büntetést.

Két verzió volt, vagy el voltam tiltva a számítógéptől és a tv-től egy hétig, vagy szobafogságot kaptam egy hétre...Mondjuk, az utóbbi annyiból jobb volt, hogy suli után kicsit később mentem haza, tudtam beszélni pár emberrel, meg délután, tanulás után neten keresztül is:D

De az utóbbi 3 évben nem kaptam büntetést.Ha kaptam is büntetést, általában azért volt, mert rossz jegyet kaptam.


15/L

2010. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hogy suli után egyből haza kell mennem:(
2010. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egyszer kaptam büntetést, mondjuk megérdemeltem. Anyuék nem engedtek el 4 napra a Balcsira a barátnőimmel (őket se engedték), mi meg leléptünk. Ezt 14 évesen játszottuk el.

A büntetés első része az volt, hogy megjelent apu meg az egyik barátnőm apukája, amikor mi éppen kint feküdtünk a napon. Ott a parton elkezdtek veszekedni, hogy már pedig haza kell mennünk. Odáig fajult, hogy odajött hozzánk egy uszómester, hogy ne itt veszekedjünk, mert zavarjuk a többiek nyugalmát. Természetesen hazamentünk a végén.

A hazafelé utat végig duzzogtam a 3 barátnőmmel. Otthon meg kaptam egy még nagyobb letolást és 3 hét szobafogságot tv és számítógép nélkül.

18/L

2010. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem kaptam büntetést,mert nem volt miért kapnom :D
2010. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Soha semmilyen büntetést nem kaptam. Pedig lett volna rá ok, csak anyámék kb nem is ismerik ezt a szót xD

Vagyis olyan volt már, hogy anyám felpofozott valamiért, de apu még sosem.


13,5/L

2010. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Most haragszom rád" :D Vagy "Nem mehetsz sehova hnap.":D De ezek csak szavak.. :D Ált. elbeszélget velem anyu XD

14/L

2010. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam.De régen anyu sokszor mondogatta,hogy nem ülhetek géphez X napig...hát...lett belőle X óra :DD

Na jó...egyszer mikor rajta kaptak azon,hogy zöldet vettem,akkor volt,hogy egy hétig suli után rögtön haza kellett jönnöm...meg utána sokáig alig engedtek el a haverokkal...meg mindig megszagolt anyu XD

Ja meg amikor felzabáltam a kodein tartalmú gyógyszert meg a hashajtót....hát a hashajtóból nem lett semmi csak leordította a fejem,de a köhögéscsillapító miatt kaptam pár pofont.Más szerintem nem nagyon volt...anyu kicsit olyan....hippis felfogású,mint én.Azért kicsit,mert néha nagyon szabadelvű,liberális...néha meg azt mondom,hogy összecuccolok és lelépek,most!

2010. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Elveszik a modemet:D:D
2010. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Eltiltanak a géptől...
2010. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!